Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Актуально! Отопительный сезон 2017-18
Актуально! Отопительный сезон 2017-18 : Актуально! На ТРК Акцент. Интервью с заместителем председателя правления по поставке и учету газа ПАО «Луганскгаз» Александром Власовым.

Видеокурс - Победа над ненавистью, гневом и раз...
Видеокурс - Победа над ненавистью, гневом и раздражительностью :

Навигация
Поиск по сайту
Cемінар з питань організації наукових робіт студентів

   Важливу роль у формуванні творчого потенціалу майбутніх педагогів відіграє участь студентів в організованій і систематичній науково-дослідній роботі як вагома складова професійної підготовки, що передбачає навчання студентів методології і методики дослідження, а також систематичну участь у дослідницькій діяльності, озброєння технологіями і вміннями творчого підходу до дослідження певних наукових проблем.

   28 листопада 2016 року на базі навчально-методичного кабінету з метою залучення студентської молоді до якісного написання пошукової роботи з навчальної дисципліни у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся семінар з питань організації наукових робіт студентів. Захід організовано для студентів перших курсів усіх спеціальностей. Методист Жалдакова Ю. В. ознайомила студентів з суттю поняття "науково-дослідницька діяльність", з алгоритмом дій у ході дослідної діяльності відповідно до форм виконання, з вимогами до оформлення робіт. З цією метою першокурсникам було продемонстровано кращі приклади науково-дослідних робіт студентів, які зайняли призові місця на Днях науки-2016.

   Виходячи зі специфіки організації науково-дослідної діяльності студентів спеціальностей «Технологічна освіта» та «Фізичне виховання» до семінару долучилися Борисенко Л.Л. та Демченко П.Є. Викладачі акцентували увагу студентів на особливості написання науково-дослідних робіт та продемонстрували приклади різноманітних форм роботи на спеціальностях.

   Науково-дослідна робота – це своєрідна унікальна модель самовдосконалення, самопізнання, а відтак – підвищення інтелектуальної, комунікаційної, інформаційної, духовної культури майбутнього вчителя.

   Жалдакова Ю.В.

Похожие новости
· Засідання фокус-групи з питань євроін...

· Відбулося засідання координаційної ра...

· У Лисичанську оцінять роботу по орган...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Вопросы диетологу: к...
Модная игрушка оптом
Провал попытки переи...
Свалка? Нет. Уже нет…
Особенности кормлени...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем