Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
Cемінар з питань організації наукових робіт студентів

   Важливу роль у формуванні творчого потенціалу майбутніх педагогів відіграє участь студентів в організованій і систематичній науково-дослідній роботі як вагома складова професійної підготовки, що передбачає навчання студентів методології і методики дослідження, а також систематичну участь у дослідницькій діяльності, озброєння технологіями і вміннями творчого підходу до дослідження певних наукових проблем.

   28 листопада 2016 року на базі навчально-методичного кабінету з метою залучення студентської молоді до якісного написання пошукової роботи з навчальної дисципліни у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся семінар з питань організації наукових робіт студентів. Захід організовано для студентів перших курсів усіх спеціальностей. Методист Жалдакова Ю. В. ознайомила студентів з суттю поняття "науково-дослідницька діяльність", з алгоритмом дій у ході дослідної діяльності відповідно до форм виконання, з вимогами до оформлення робіт. З цією метою першокурсникам було продемонстровано кращі приклади науково-дослідних робіт студентів, які зайняли призові місця на Днях науки-2016.

   Виходячи зі специфіки організації науково-дослідної діяльності студентів спеціальностей «Технологічна освіта» та «Фізичне виховання» до семінару долучилися Борисенко Л.Л. та Демченко П.Є. Викладачі акцентували увагу студентів на особливості написання науково-дослідних робіт та продемонстрували приклади різноманітних форм роботи на спеціальностях.

   Науково-дослідна робота – це своєрідна унікальна модель самовдосконалення, самопізнання, а відтак – підвищення інтелектуальної, комунікаційної, інформаційної, духовної культури майбутнього вчителя.

   Жалдакова Ю.В.

Похожие новости
· Засідання фокус-групи з питань євроін...

· Відбулося засідання координаційної ра...

· У Лисичанську оцінять роботу по орган...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем