Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
Запрошуємо взяти участь у соціальному проекті "Школа Волонтера - 2016"

З 22 по 24 грудня в готелі Мир (м. Сєвєродонецьк, вул. Лисичанская, 1) проходитимуть заняття-тренінги проекту «Школа Волонтера — 2016».

Соціальний проект «Школа волонтера — 2016» реалізується громадською організацією «Всеукраїнська громадська організація «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Проект спрямований на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Луганська, Донецька, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька області.

Школа волонтера — це проект, який спрямований на популяризацію ідей волонтерства, підвищення рівня обізнаності молоді про історичний досвід волонтерської діяльності у світі, заохочення молодих внутрішньо переміщених осіб (далі — ВПО) до активної участі в суспільному житті своєї громади, об’єднання ВПО і громади задля досягнення взаємних цілей та створення позитивного іміджу України.

Мета Школи — створити нову соціальну мережу учасників, здатних розвивати ефективний діалог «громада-влада» під час реалізації соціальних проектів в Харкові, Запоріжжі, Луганській, Донецькій та Дніпропетровській областях.

Під час тренінгів учасники отримають не лише чітке уявлення з історії волонтерського руху, правового статусу волонтера, діяльності громадських організацій, а й основні навики, необхідні для обговорення рішень, прийнятих місцевою владою, щоб встановити діалог між різними групами спільноти, усвідомлення можливості кожної людини брати участь у суспільному житті своєї громади, а також отримають навики надання першої медичної допомоги та подолання стресу.

Крім того, всі учасники отримають просвітницькі та освітні матеріали, а також сертифікати проходження Школи Волонтера.

Детальна інформація про реалізацію проекту: http://poruch.ua/school

Зареєструватися для участі в проекті «Школа волонтера 2016» можна за наступним посиланням.

Похожие новости
· Лисичанські спортсмени взяли участь у...

· «Школа будущего» - помощь всему микро...

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· Лисичаньск взяв участь у Міжнародному...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем