Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Конкурс на лучший двор в Рубежном
Конкурс на лучший двор в Рубежном :

Молитва, творящая чудо. Ольга Голикова
Молитва, творящая чудо. Ольга Голикова :

Навигация

Поиск по сайту
Проведено чергове засідання навчально-методичної ради.

   Проведено чергове засідання навчально-методичної ради. Порядок денний передбачав обговорення питань «Про сучасні моделі організації навчального процесу на заняттях, е-learning», «Стан ведення навчальної документації (академічні журнали)».

   З першого питання доповідала заступник директора з навчальної роботи Тарарива Л.Ю., яка оприлюднила інформацію про результати відвідування навчальних занять викладачів Крикливої О.І., Бахмет М.Ю., Жалдакової Ю.В., Крилової М.О., Шевирьової Г.Г., Гречишкіної Т.О., Гарбузюк Т.В., Борисенко Л.Л. Проаналізовано методи, засоби, технології, які використовувалися на заняттях.

   Визначено, що педагогічний колектив упроваджує e-learning, використовує сучасні підходи до викладання, має функціональну блогосферу, створює курси на платформі MOODLE, офф-лайн лекції, запроваджує технологію веб-квестів, апробує платформу GeoGebra для побудови 3D моделей, створює віртуальні середовища – розробляє сайти на платформі Google, використовує технологію візуального конструювання, тренінги. Перспективним визначено реалізацію на заняття таких сучасних технологій, як «перевернуте навчання», гейміфікація, STEM-технології.

   В ухваленому рішенні НМР визначено дедлайн для підготовки курсів MOODLE з навчальних дисциплін, проведення семінару з використання SMART-технологій для молодих викладачів, створення об'єктів хмаро орієнтованого навчального середовища, продовження подальшої апробації технології VECL (віртуальне середовище для колаборативного навчання), заплановано участь у міжнародному проекті з англійської мови, анонсовано створення освітнього навігатора для молодих викладачів «Інноваційні платформи» з метою відкритого доступу до новітніх технологій.

   З другого питання доповіла завідувач денного навчання Матліна О.В., яка визначила задовільний стан ведення навчальної документації викладачами коледжу, проте зазначила про неприпустимість порушення термінів заповнення академічних журналів.

   На НМР обговорили питання підготовки до зимової заліково-екзаменаційної сесії, акцентовано увагу на процедурі проведення екзамену та вимогах до підготовки пакету документації.

Похожие новости
· 12 грудня - позачергова сесія міської...

· 24 листопада о 14.00 - чергова сесія ...

· Засідання фокус-групи з питань євроін...

· Відбулося засідання координаційної ра...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
"Как за рюмкой — она...
Как помочь ребенку б...
Статистика показывае...
Начни с себя
Что должна делать же...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем