Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
«Глобальний екологічний фонд сучасних загроз для довкілля»

    Наближаючись під кінець 20 століття, світ дедалі більше стикається з цілою низкою глобальних проблем. Проблеми ці особливі. Вони зачіпають не тільки життя держави, але і  інтереси людства. Значення цих проблем для долі нашої цивілізації такі великі, що й невирішеність їх створює загрозу майбутніх поколінь. Про майбутню екологічну трагедію мало хто замислюється і не розуміє справжню загрозу для нашої планети  – Земля.

   Саме для цього 1 грудня 2016 року у ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка»  викладачі природничих дисциплін  провели інформаційно-екологічний вернісаж  «Глобальний екологічний фонд сучасних загроз для довкілля». На заході були присутні викладачі навчальних закладів  № 29, 6, 27, 18, 2; вихователь ДНЗ «Шпачок»  м.Лисичанськ; студенти перших курсів усіх спеціальностей, куратори та викладачі-предметники коледжу.

   Викладач природничих дисциплін Шевирьова І.Г., презентуючи альбом «Земля. Була. Стала»,  навела факти і докази того, як людина з роками змінює вигляд своєї планети.

   В умовах сьогодення великий вплив на навколишнє середовище відіграють ще і військові операції на Донбасі,  внаслідок  чого природа знищується або сильно пошкоджується, погіршуються чи стають нестерпними природні умови життя фауни, втрачаються природні ресурси. Цією проблемою зацікавилась студентка групи 3-БШ Буряк Ю., яка презентувала 3 випуск інформаційно-екологічного вісника «Екологічні проблеми в контексті антитерористичної операції». Переглянувши третій випуск, глядачі впевнились, що воєнні дії залишають велику серйозну екологічну пляму на існування природи, тому треба замислитися і діяти, аби природа завдячувала людству.

   Метою перегляду відеоролику «Моя чарівна Україна» є формування якостей особистості, що характеризуються ціннісним ставленням до природи, суспільства, держави, акцентуючи  увагу на взаємозв'язок природи і суспільства.

    Підведення підсумків фотоконкурсу «Я люблю Україну»,  який був оголошений у серпні 2016 року у Лисичанському педагогічному  коледжі та присвячений Дню Державного Прапора України і 25-річниці Незалежності України. Мета конкурсу – утвердження патріотизму та національної свідомості, любові до українського народу, його історії; звернення уваги молоді на красу та неповторність живої природи. У конкурсі взяли участь учні, викладачі шкіл, вихователі ДНЗ, студенти та викладачі коледжу. Всього до конкурсу залучилося 56 осіб, які показали свої таланти у мистецтві фотографування. Серед різнобарвних та насичених життям патріотичних фотографій, обрати кращі – було нелегко, але журі у складі Мінєнко Г.М., директора коледжу, та викладачів природничих дисциплін Шевирьової І.Г., та Шевирьової Г.Г. все ж таки визначились і запросили для вручення грамот і дипломів гостей, які стали кращими і взяли перемогу у конкурсі:

   1 місце у номінації «Чарівні краєвиди України»  зайняв заступник директора з виховної роботи  Лисичанської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №6 Леонтьєва Ірина Володимирівна; наймолодшими учасниками конкурсу стали учні 3 класу Лисичанської загальноосвітньої школи № 29, які вибороли 2 місце у номінації «Чарівні краєвиди України»;

   1 місце у номінації «Реальні життєві ситуації, тенденції розвитку молоді, її успіхи та досягнення в розбудові держави; реалізації творчих задумів; формування активної життєвої позиції зайняв директор» КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів № 18» Юсакова Ольга Петрівна;

   1 місце у номінації «Українці з державною символікою, в національному одязі чи в одязі кольорів державного прапору» займає Апухтіна Наталія Володимирівна, музичний керівник ДНЗ №1 «Шпачок» м. Лисичанськ

   За результатами голосування в соцмережах приз "Глядацькі симпатії" отримав викладач інформатики Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Сидоренко Ганна Леонідівна.

   Сертифікатами за участь у конкурсі були нагороджені студенти коледжу:

  • Гурульов Д. (гр. 4-АФ)
  • Почтаренко Л. (гр. 3-АШ)
  • Лондарь Х. (гр. 2-АШ)
  • Смірнова А. (гр. 4-ВС)
  • Мисова Д. (гр. 3-БШ)
  • Обломій А. (гр. 2-БШ)
  • Ганага А. (гр. 1-ВС)
  • Яцина С. (гр. 1-АШ)

Після заходу ми звернулися з питаннями до учасників:

«Що Вас надихнуло взяти участь у фотоконкурсі «Я люблю Україну»?

- Бажання наблизитися до природи, відчути її легкий шелест краси.

Чи зможе людство змінити екологічний стан планети?

- Люди – господарі своєї долі. На нашій планеті живе безліч людей, котрі мають свої почуття, свої думки і свою долю. Кожне наше рішення, кожний крок – змінює нашу життєву стежинку. І якщо кожен наблизиться до природи, то можливо змінити ситуацію, що існує на сьогоднішній день.

Чи сподобались Вам фотографії інших учасників? Чим?

- Фотографії сподобались, адже кожний знімок передавав відношення учасника до навколишнього середовища.  Фото різнобарвні, оригінальні, незвичайні, які передавали відчуття радості, а  водночас, і тривоги за стан природи сьогодні. 

   Завершальним етапом екологічного вернісажу було проведення екскурсії для студентів перших курсів та гостей заходу у лабораторії живої природи.

   Після заходу, присутні викладачі, студенти та гості зрозуміли, що екологічні проблеми  не можна розв'язати ізольовано: для цього потрібні спільні зусилля людства. У подоланні кризи цивілізації, у вирішенні найгостріших глобальних проблем світу величезна роль належить освіті та сучасній молоді.

   Глобальні проблеми  Землі та екологічна справа залишається відкритою у серці кожного громадянина і потребує миттєвої допомоги!

   Сподіваємось, що кожен зробить корисну справу на користь природи, аби планета сказала людству: «Дякую»!

Похожие новости
· В центре занятости прошла ярмарка вак...

· В Лисичанске объекты торговли стали б...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем