Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
«Червона стрічка»

   Спільнота Лисичанського педагогічного коледжу першого грудня 2016 року долучилася до відзначення Міжнародного дня боротьби зі СНІД.

   Студенти-члени гуртку саногенного мислення під керівництвом психолога коледжу Хомич О.М. розпочали ранок акцією «Червона стрічка» роздаючи на вході до навчального закладу всім інформаційні буклети про особливості відзначення дня боротьби із цією страшною хворобою та червоні стрічки, що коледжами приколювали собі до грудей на знак єднання із світом у скорботі за загиблими від СНІД та закликаючи інших боротися із цією хворобою.

  Однією із яскравих подій цього дня було проведення інформаційно-просвітницької години «Не дай СНІДу шанс!» (укладач Борисенко Л.Л.) під час якої студентам першого курсу було надано цікаві факти з історії виникнення та розповсюдження хвороби, викликала бурхливі емоції музикально-поетична композиція «У чом моя вина, мамо?..», та, ми сподіваємося, що віднайшли у серцях студентів своє місце заклики залишатися чистими та цнотливими, не знайомитися з наркотичними речовинами та вести здоровий спосіб життя!

   Весь день коледж майорів червоними стрічечками на одязі студентів, та споглядання цього єднало всю нашу спільноту та підтримувало загальний коледж ний здоровий дух!

Похожие новости
· Щасливої дороги тобі, "Червона шапочка"

<
Последнее в фотогалерее