Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Горняк сказал - горняк сделал. Итоги забастовки...
Горняк сказал - горняк сделал. Итоги забастовки шахтеров "Лисичанскугля" :

группа Елеон - Приближается День тот
группа Елеон - Приближается День тот :

Навигация
Поиск по сайту
"Суспільство - простір без насильства"

   За такою темою сьогодні, 8 грудня, на базі Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею відбулося засідання у формі «круглого столу» міської комісії з питань координації дій з попередження насильства в сім’ї у рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Засідання відбулось під головуванням заступника голови комісії, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніни Нецвєт.

   В роботі комісії взяли участь начальники та спеціалісти управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, представники Лисичанського відділу національної поліції, адміністрація та учні Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею.

    На засіданні у формі дискусії доповідали соціальні працівники ліцею Ольга Ракута та Наталія Михайська. У своїй доповіді вони позначили напрямки роботи з попередження жорстокості та насильства в учнівському середовищі та сім’ї. Під час проведення дискусії застосовувалися відеоролики, фотогалереї, проводились психологічні ігри за даною тематикою. Під час засідання практичний психолог навчального закладу провела тренінг на тему: «Насильству ні!». Окрім того, яскравим та наочним виявився виступ агітбригади «Ми проти насильства», де учні навчального закладу у міні-постановці подали інформацію про феномен насильства, його види, форми та причини, шляхи подолання.

   Отже підводячи підсумок, можна впевнено сказати, що ефективність таких заходів полягає в комплексності, оскільки передбачає поєднання різних форм роботи, а також у всеохоплюваності. Такі заходи сприяють кращому усвідомленню учнями своїх прав, розвивають розуміння та повагу до відмінностей між людьми, інформують про сутність та види насильства, його наслідки, та інформування.

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради висловлює подяку усім навчальним закладам міста, відділам, службам, організаціям та установам, що приймають активну участь у організації та проведенні Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

   Народна мудрість наголошує: «Посієш вчинок — пожнеш звичку, посієш звичку — пожнеш характер, посієш характер — пожнеш долю».

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

Похожие новости
· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Модная игрушка оптом
Провал попытки переи...
Свалка? Нет. Уже нет…
Особенности кормлени...
Особенности уплотнит...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем