Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Горняк сказал - горняк сделал. Итоги забастовки...
Горняк сказал - горняк сделал. Итоги забастовки шахтеров "Лисичанскугля" :

группа Елеон - Приближается День тот
группа Елеон - Приближается День тот :

Навигация
Поиск по сайту
З 1 січня податок на нерухомість для підприємців Сєвєродонецька може вирости на 132%

   В кінці минулого року народні депутати України внесли зміни до Податкового кодексу в частині сплати податку на нерухоме майно. Згідно з цими змінами - розмір податку коливається від 0% до 3% мінімальної заробітної плати за 1 кв. метр об'єкта житлової або нежитлової нерухомості.

   "З 1 січня 2017 року Україна збільшується розмір мінімальної заробітної плати, яка зараз становить 1 378 грн., А буде становити 3 200 грн., Внаслідок чого значно збільшаться ставки податку на нерухомість, що призведе до зростання цін на товари і послуги для сєвєродончан ", - заявив в коментарі Першої смузі голова постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Сєвєродонецької міської ради Роман Водяник.

  "В даний час ставки податку на нерухомість складають від 0,5 - 2% мінімальної заробітної плати. У грошовому вираженні це від 6,89 грн. До 27,56 грн. За 1 кв. Метр об'єкта житлової або нежитлової нерухомості. З першого січня ці суми становитимуть від 32 грн. до 64 грн. за 1 кв. метр. З огляду на той факт, що платниками податку є всі фізичні і юридичні особи, які є власниками об'єктів житлової та / або нежитлової нерухомості, зокрема, підприємці, які торгують продуктами харчування, то це підвищення ставок негайно позначиться на вартості продуктів харчування і рівні життя сєвєродончан ", - підкреслив Роман Водяник.

   За його словами в Сєвєродонецьку зареєстровано понад 800 суб'єктів господарювання, яких торкнеться підвищення ставок податку на нерухомість.

   "Ми готуємо проект рішення, який дозволить нам врегулювати цю проблему. У вівторок, відповідно до доручення секретаря Сєвєродонецької міської ради Ігоря Буткова, скликано засідання постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Сєвєродонецької міської ради, на якому ми будемо розглядати заходи щодо недопущення різкого підвищення ставок податку на нерухомість ", - підсумував Роман Водянников.

Похожие новости
· В центре занятости прошла ярмарка вак...

· Сергій Баранник: «Друге півріччя може...

· В Лисичанске объекты торговли стали б...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Модная игрушка оптом
Провал попытки переи...
Свалка? Нет. Уже нет…
Особенности кормлени...
Особенности уплотнит...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем