Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Актуально! Отопительный сезон 2017-18
Актуально! Отопительный сезон 2017-18 : Актуально! На ТРК Акцент. Интервью с заместителем председателя правления по поставке и учету газа ПАО «Луганскгаз» Александром Власовым.

Видеокурс - Победа над ненавистью, гневом и раз...
Видеокурс - Победа над ненавистью, гневом и раздражительностью :

Навигация
Поиск по сайту
З 1 січня податок на нерухомість для підприємців Сєвєродонецька може вирости на 132%

   В кінці минулого року народні депутати України внесли зміни до Податкового кодексу в частині сплати податку на нерухоме майно. Згідно з цими змінами - розмір податку коливається від 0% до 3% мінімальної заробітної плати за 1 кв. метр об'єкта житлової або нежитлової нерухомості.

   "З 1 січня 2017 року Україна збільшується розмір мінімальної заробітної плати, яка зараз становить 1 378 грн., А буде становити 3 200 грн., Внаслідок чого значно збільшаться ставки податку на нерухомість, що призведе до зростання цін на товари і послуги для сєвєродончан ", - заявив в коментарі Першої смузі голова постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Сєвєродонецької міської ради Роман Водяник.

  "В даний час ставки податку на нерухомість складають від 0,5 - 2% мінімальної заробітної плати. У грошовому вираженні це від 6,89 грн. До 27,56 грн. За 1 кв. Метр об'єкта житлової або нежитлової нерухомості. З першого січня ці суми становитимуть від 32 грн. до 64 грн. за 1 кв. метр. З огляду на той факт, що платниками податку є всі фізичні і юридичні особи, які є власниками об'єктів житлової та / або нежитлової нерухомості, зокрема, підприємці, які торгують продуктами харчування, то це підвищення ставок негайно позначиться на вартості продуктів харчування і рівні життя сєвєродончан ", - підкреслив Роман Водяник.

   За його словами в Сєвєродонецьку зареєстровано понад 800 суб'єктів господарювання, яких торкнеться підвищення ставок податку на нерухомість.

   "Ми готуємо проект рішення, який дозволить нам врегулювати цю проблему. У вівторок, відповідно до доручення секретаря Сєвєродонецької міської ради Ігоря Буткова, скликано засідання постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Сєвєродонецької міської ради, на якому ми будемо розглядати заходи щодо недопущення різкого підвищення ставок податку на нерухомість ", - підсумував Роман Водянников.

Похожие новости
· В центре занятости прошла ярмарка вак...

· Сергій Баранник: «Друге півріччя може...

· В Лисичанске объекты торговли стали б...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Вопросы диетологу: к...
Модная игрушка оптом
Провал попытки переи...
Свалка? Нет. Уже нет…
Особенности кормлени...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем