Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
eTwinning Plus в Україні

   Лисичанський педагогічний коледж долучився до всесвітньої програми eTwinning Plus в Україні. eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

   Так, у грудні 2016 р. викладач педагогічних дисциплін Ляшенко К.І. та студентки групи 3-БШ Смирнова Ксенія та Буряк Юлія подали власний проект «Сучасна українська естетика» на конкурс кращих проектів місяця від PSA Ukraine, який було розроблено в межах підготовки науково-дослідної роботи з навчальної дисципліни «Педагогічні основи роботи з дитячими та юнацькими колективами». Проект був розрахований на студентську молодь, спрямований на вдосконалення та розширення знань про українську мистецьку спадщину, культурні та театральні здобутки нашої Батьківщини.

   Ми отримали відзнаки за участь у конкурсі проектів. Та зупинятися на цьому не збираємося! Адже виховання естетичних смаків та ідеалів – справа нескінченна.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее