Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
eTwinning Plus в Україні

   Лисичанський педагогічний коледж долучився до всесвітньої програми eTwinning Plus в Україні. eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

   Так, у грудні 2016 р. викладач педагогічних дисциплін Ляшенко К.І. та студентки групи 3-БШ Смирнова Ксенія та Буряк Юлія подали власний проект «Сучасна українська естетика» на конкурс кращих проектів місяця від PSA Ukraine, який було розроблено в межах підготовки науково-дослідної роботи з навчальної дисципліни «Педагогічні основи роботи з дитячими та юнацькими колективами». Проект був розрахований на студентську молодь, спрямований на вдосконалення та розширення знань про українську мистецьку спадщину, культурні та театральні здобутки нашої Батьківщини.

   Ми отримали відзнаки за участь у конкурсі проектів. Та зупинятися на цьому не збираємося! Адже виховання естетичних смаків та ідеалів – справа нескінченна.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее