Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске обсудили возможность установки нов...
В Лисичанске обсудили возможность установки новой парковой скульптуры :

Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :


Поиск по сайту
«Проектна технологія як розвиток критичного мислення»

0 лютого 2017 року у Лисичанському педагогічному коледжі на базі Центру мов відбувся семінар «Проектна технологія як розвиток критичного мислення», який був присвячений завершенню Року англійської мови в Україні.

Завідувач Центру мов Бахмет М. Ю. відкрила семінар доповіддю про підсумки Року англійської мови в Україні, у якій висвітлила результати роботи викладачів іноземної філології за зазначений період.

На семінарі студенти 3-го курсу представили підсумки розмовної практики з проектом "Travelling of our students in London". Жива англійська мова заполонила аудиторію діалогами на теми: «У аеропорті», «Розмова з перехожим», «В готелі», «У ресторані», «Екскурсія Лондоном».

Жалдакова Ю. В., викладач німецької мови, представила досвід роботи викладачів іноземних мов у виступі «Використання можливостей інтернет-платформ як ефективного засобу підготовки майбутніх фахівців».

До участі у семінарі долучилися і вчителі англійської мови загальноосвітніх шкіл м. Лисичанська.

Щербань О. С., вчитель англійської мови Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, висвітлила у своєму виступі особливості використання проектної технології у вивченні англійської мови та продемонструвала приклади учнівських проектів.

Мельникова М. М., вчитель англійської мови Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, розповіла про важливість і специфіку розвитку усного мовлення на уроках англійської мови у початковій школі, поділилась власним досвідом і формами роботи, які використовує під час навчання.

Студенти Лисичанського педагогічного коледжу ознайомили присутніх з власними проектами.

Степаненко О., студентка 3-го курсу групи А спеціальності «Початкова освіта», представила свій проект «Ukraine. Country of wonders.» («Україна. Країна чудес.»), у якому були представлені такі розділи: загальні відомості про Україну, подорож містами України, сім чудес України, особливості національної кухні, Україна очима європейців (стереотипи про Україну), останні події в Україні.

Панкова Л., студентка 1-го курсу групи А спеціальності «Початкова освіта», продемонструвала свій проект у вигляді електронного підручника «Life in England» («Життя в Англії»), у якому висвітлені культурні та історичні особливості Британії: історія Англії, королівська родина, визначні пам'ятки Англії, освіта, відомі науковці, характерні риси життя в Англії, здобутки літератури, музики, кінематографу, спорту, свята та традиції, особливості харчування. Особливість підручника полягає в тому, що він також містить завдання для самоконтролю.

Завершився семінар виконанням гімну України англійською мовою.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее