Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса : Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
Освітній челендж «Можливості E-навчання при викладанні предметів соціально-гуманітарного та природничого циклів»

   25 квітня 2017 року в межах Днів науки коледжу викладачі циклової комісії  соціально-гуманітарного та природничого  циклу презентували професійні здобутки за 2016-2017 н. р.

   Пивоварова Г. С., голова циклової комісії соціально-гуманітарного циклу, представила результати діяльності викладачів щодо використання можливостей Е-навчання.

   Умовно реалізацію завдань входження в електронний простір циклової комісії соціально-гуманітарного та природничого циклу можна розділити за напрямками: блогосфера, запровадження курсів на Moodle-платформі, офф-лайн матеріали, електронні посібники та контролюючі програми, наповнення репозиторію, участь членів комісії у конференціях відповідного спрямування, поширення інформації про циклову комісію через роботу сайту, діяльність «Лабораторії ознайомлення з живою природою».

   Викладачі циклової комісії підтримують 45 блогів різного профілю та системно займаються запровадженням ІКТ в навчальний процесі відповідно до основної проблеми коледжу.

   Протягом 2016-2017 навчального року з метою підвищення медіа-грамотності як обов'язкової умови професійного зростання викладачів у ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» на базі навчально-методичного кабінету було організовано роботу науково-методичного семінару «Розвиток особистості у сучасному медіа-просторі» щодо можливостей дистанційного навчання в системі Moodle як безкоштовної, відкритої (Open Source) системи управління навчанням, платформи призначеної для об'єднання педагогів, адміністраторів і студентів в одну надійну, безпечну та інтегровану систему для створення персоналізованого навчального середовища.

   В цьому курсі взяли участь такі викладачі, як Гарбузюк Т. В., Іваненко О. І., Шевирьова Г. І. Результатом цієї роботи стали навчальні курси: «Хімія» (викладач Криклива О. І.), «Основи початкового курсу природознавства» (Шевирьова Г. Г.), «Музичне виховання з методикою» (Гарбузюк Т. В.).

   Ще одним напрямком роботи викладачів є створення електронних посібників та контролюючих програм. Так, відповідно до плану циклової комісії викладачами Пивоваровою Г. С.,  Мурсамітовою І. А., Шевирьовою Г. Г. розроблені електронні контролюючі програми у системі Moodle 3.1.

   Чурілова В.Є. представила електронний посібник з історії України. Посібник складається з таких елементів як лекції, інфографіка, підручники, відео, персони тощо. Також викладачем створена електрона контролююча програма з всесвітньої історії.

   Шевирьовою І. Г. створена «Збірник ігор та завдань на екологічну тематику» та дві електронні контролюючі програми «Методика навчання природознавства» та «Методика навчання предмета «Я у світі».

   Викладачем Соломкою С.В. було створена «Фонохрестоматія з слухання музики з  предмету «Мистецтво» 1-2 класи на допомогу студентам-практикантам».

   Мурсамітовою І. А. створені електронні посібники «Чарівна музика рідного краю» та «Подорож до країни «Мистецтво»

   Ще одним засобом ефективного входження до світової медіа-освіти в умовах інформаційного освітнього середовища стало створення цифрового репозиторію. Викладачі циклової комісії мають 72 статті на цифровому репозитації коледжу.

    Цього навчального року викладачі долучилися до створення офлайн-лекцій:

 • Пивоварова Г. С. – «Філософія Стародавньої Індії»
 • Шевирьова Г. Г. – «Будова та види квіток».
 • Шевирьова І. Г. – «Застосування інтерактивних методів навчання на уроках природознавства»
 • Гарбузюк Т. В. – «Жанри музичного мистецтва»
 • Іваненко О. І. – «Хімічні властивості якісних вуглеводнів», «Властивості насичених одноатомних спиртів».
 • Мурсамітова І. А. – «Сценічне мистецтво. Театр – як синтез мистецтв»
 • Чурілова В. Є. – «Початок української революції 1917-1921 рр.»
 • Соломко С. В. – «Народні музичні інструменти»

   Окремою ланкою діяльності ц. к. є «Лабораторії ознайомлення з живої природою». Основними проблемами пошуково-творчої роботи лабораторії є вивчення природних умов різних територій Землі та адаптаційних властивостей об'єктів живої природи до них. Лабораторія сприяє залученню студентів до експериментально-дослідницької діяльності, формує бережливе відношення до культурного та природного надбань різних куточків Землі, розвиває духовно-моральні цінності у майбутніх учителів початкової школи, вихователів ДНЗ.

    Наприкінці звіту були окреслені перспективи на наступний рік. Зокрема:

 • залучення викладачів до проведення фахових конференцій на базі навчального закладу.
 • упровадження інноваційних технологій – використання   в   навчальному процесі   досягнень   вітчизняних і зарубіжних освітніх технологій;
 • удосконалення якості навчально-методичного забезпечення;
 • адаптація в навчальному просторі змішаного навчання на основі  електронних курсів  зі  зворотним  зв'язком  зі студентами з метою розвитку творчого, критичного мислення студентів та набуття ними професійних навичок;
 • упровадження практики співвикладання кількома викладачами однієї академічної дисципліни за принципами міждисциплінарності;
 • вивчення досвіду інших навчальних закладів щодо впровадження технологій дистанційної освіти, узагальнення та впровадження в навчальний процес кращого передового досвіду;
 • підвищення кваліфікації кадрового складу навчального закладу – навчання в аспірантурі.
Похожие новости
· Семінар «Захист трудових, соціально-е...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
High Quality Copy Om...
Canada Goose Women's...
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Обсуждаемые темы
High Quality Copy... [0]
Canada Goose Wome... [0]