Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Что Господь готов сделать ради тебя? Ольга Голи...
Что Господь готов сделать ради тебя? Ольга Голикова. : 18.06.2017 - на воскресном служении в церкви \"Миссия Свет Христа\", проповедь Ольги Дмитриевны \"Что Господь готов сделать ради тебя?\" - как вы ответите на этот вопрос?
Божье благоволение в жизни героев Священного Писания, -
применимо ли оно в наше время и как? Сколько раз надо просить, чтобы дали и стучать, чтобы отворили? Как наши молитвы связаны с возможностями небес?
\"1. Песнь восхождения. К Господу воззвал я в скорби моей, и Он услышал меня. 2. Господи! избавь душу мою от уст лживых, от языка лукавого. 3. Что даст тебе и что прибавит тебе язык лукавый? 4. Изощренные стрелы сильного, с горящими углями дроковыми. 5. Горе мне, что я пребываю у Мосоха, живу у шатров Кидарских. 6. Долго жила душа моя с ненавидящими мир. 7. Я мирен: но только заговорю, они — к войне\" (Псалтирь 119:1-7). Как Господь являет защиту Своим помазанникам? Восхождение начинается с того, что ты сможешь побеждать клевету. Клевета, сплетни и обиды - оружие дьявола. Умеешь ли ты применять Божье оружие против врага?
Как применять власть и распространять ее созидательным образом? Легко ли мыслить категориями неба?
Молитва-прошения достигая Божьих высот.

Игры для детей на пляже в районе "Стекольный"
Игры для детей на пляже в районе "Стекольный" :

Навигация
Поиск по сайту
Щодо розрахунку розміру субсидії

   У зв’язку із закінченням опалювального періоду, управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської ради буде здійснено розрахунок розміру субсидії на літній період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, та з жовтня місяця — на новий опалювальний сезон.

   Перерахунок буде здійснено в автоматичному режимі, без особистого звернення громадян, крім осіб які орендують житло, осіб у яких відбулися зміни у складі сім’ї та осіб розмір плати за житлово — комунальні послуги у межах соціальних норм та нормативів не перевищував обсягу визначеного обов’язкового відсотку платежу протягом опалювального сезону. Цій категорії громадян необхідно особисто звернутись з заявою на призначення субсидії та декларацією про майновий стан.

   Для перерахунку на літній період спеціалістам управління необхідно зібрати всю інформацію про склад зареєстрованих, відомості про загальну та опалювальну площу, житлово-комунальні послуги і доходи зареєстрованих осіб. Збір необхідної інформації є об’ємним та кропітким процесом. Важливо щоб дані, які були зазначені в заяві та декларації, та дані, які надходять на запит управління, співпали, лише після цього можливо опрацювати документи та прийняти рішення про призначення субсидії.

   Нагадуємо, що отримувачі субсидії зобов’язані протягом місяця повідомляти управління соціального захисту населення, шляхом подання відповідних документів, про зміни у складі сім’ї (хтось виписався чи прописався), соціального статусу членів сім’ї (хтось звільнився або влаштувався на роботу, став пенсіонером або студентом), здійснення одноразової покупки або сплату послуг на суму що перевищує 50 тисяч гривень, зміну набору комунальних послуг (відмовилися від централізованого опалення і перейшли на індивідуальне чи навпаки).

   Стосовно монетизації невикористаної суми субсидії на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення повідомляємо, що списки осіб, у яких зазначаються відповідні суми невикористаної субсидії подаються до управління підприємствами-надавачами послуг до 1 червня 2017 року.

   Про порядок реалізації вказаної норми отримувачів субсидії буде проінформовано додатково.

   Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Модная игрушка оптом
Провал попытки переи...
Свалка? Нет. Уже нет…
Особенности кормлени...
Особенности уплотнит...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем