Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Видеокурс - Победа над ненавистью, гневом и раз...
Видеокурс - Победа над ненавистью, гневом и раздражительностью :

Вернуть сына: семейный конфликт в Лисичанске
Вернуть сына: семейный конфликт в Лисичанске :

Навигация
Поиск по сайту
Лисичанськ і Попасна звернуться в СБУ і Нацполіцію через відключення ЛЕО об'єктів водопостачання

   Така інформація була озвучена на засіданні регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вирішення питань водопостачання в Лисичанську. Нагадаємо, раніше ЛЕО відключило об'єкти КСП "Лісічанскводоканал" і КП "Попаснянський районний водоканал" від електропостачання.

   Попаснянської райдержадміністрації та Лисичанському міськраді було доручено підготувати звернення до Головного управління Національної поліції в Луганській області та Управління Служби безпеки України в Луганській області про правову оцінку дій ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" щодо відключення об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства від централізованого електропостачання.

   Також було прийнято рішення підготувати звернення до президента України, прем'єр-міністру України та НКРЕКП про ситуацію, яка склалася на території Луганської області через відключення від електропостачання об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства.

   Нагадаємо, 11 липня ЛЕО відключило об'єкти КП "Попаснянський районний водоканал" від поставок електроенергії за заборгованість в розмірі 149,3 млн. Грн. Без централізованого водопостачання залишилося 4 230 абонентів.

   Також ЛЕО знеструмила ряд об'єктів ЛКСП "Лісічанскводоканал". Заборгованість підприємства становить 157,5 млн. Грн. Без водопостачання і водовідведення залишилися близько 30 тис. Жителів і 21 заклад освіти і охорони здоров'я.

Похожие новости
· Семінар «Захист трудових, соціально-е...

· Лисичанськ переходить на режим жорстк...

· Сотрудники СБУ возвращают из-за грани...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Вопросы диетологу: к...
Модная игрушка оптом
Провал попытки переи...
Свалка? Нет. Уже нет…
Особенности кормлени...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем