Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
В Лисичанську провели лекції з охорони праці

   22 серпня, у Лисичанській міській раді спеціалістами головного управління держпраці у Луганській області був проведений семінар-лекції з охорони праці для спеціалістів житлово-комунального господарства та будівництва, спеціалістів культури, керівників та відповідальних осіб з охорони праці підприємств міста Лисичанська.

   Під час лекцій слухачі більш детально розглянули Закон України «Про охорону праці», закріпили знання про організацію охорони праці на підприємстві, впровадження європейських стандартів у сфері охорони праці, пригадали правила безпечної експлуатації будівель, підйомних споруд, ліфтів, теплових та газових мереж. Крім того лектори нагадали про порядок розслідування нещасних випадків на підприємстві, атестацію робочих місць за умовами праці, проведення періодичних медоглядів на промислових підприємствах, порядок розслідування професійних захворювань на підприємствах.

   Наприкінці заходу лектори наголосили про обов’язковість страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та про необхідність проведення інструктажів з питань охорони праці, та безпеки під час несприятливих погодних умов.

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее