Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
Звітна конференція з літньої педагогічної практики у ДОТ

    Для студентів 4 курсу початок нового навчального року сповнений теплими та приємними спогадами про проходження літньої педагогічної практики у дитячих оздоровчих таборах. Натхненні спілкуванням та проведенням різноманітних заходів та колективних творчих справ для дітей, студенти звітують про свою роботу на посаді педагога-організатора.

    Тож, 14 вересня 2017 року відбулася конференція з літньої педагогічної практики у ДОТ. Дитячий табір — заклад дитячого дозвілля, що надає комплекс освітніх, оздоровчих та інших послуг. Загалом до ДОТ м. Лисичанськ, Луганської області, Азовського і Чорноморського узбережжя було направлено 83 студента-практиканта. Випускниками у літніх таборах для дітей пропонувалася різноманітна програма.

    Як же працювали студенти, чого вони навчилися, що досягли, які заходи їм сподобалися найбільше, з якими труднощами довелося зустрітися, які курйозні моменти ви подолали… на ці та багато інших запитань присутні почули відповіді.

   Кожна група звітувала про діяльність у таборі та продемонструвала креативні підходи до організації дозвілля дітей, було представлено цікаву мозаїку форм та методів роботи, студенти отримали безцінний досвід, який стане у нагоді на шляху до здобуття педагогічної освіти.

   Крім того, низка студентів були відзначені подяками та грамотами за сумлінну працю, використання новітніх технологій, творчий підхід у роботі під час проведення оздоровчої кампанії «Літо-2017». Наприклад: Руда Уляна, Моткова Дарина, Шулік Дар'я, Шулік Денис, Шевцов Влад, Степаненко Олена, Лопата Дар'я та інші.

   Студенти щиро вдячні навчальному закладу за таку прекрасну можливість пройти педагогічну практику у літніх оздоровчих таборах.

   Зичимо творчої роботи, винахідливості та позитивних емоцій у подальшому навчанні та педагогічній діяльності!

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем