Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Интервью дня с мастером плетения по бисеру Мари...
Интервью дня с мастером плетения по бисеру Марией Казминой :

Встреча руководства КТП с жителями района Проле...
Встреча руководства КТП с жителями района Пролетарск :


Поиск по сайту
Звітна конференція з літньої педагогічної практики у ДОТ

    Для студентів 4 курсу початок нового навчального року сповнений теплими та приємними спогадами про проходження літньої педагогічної практики у дитячих оздоровчих таборах. Натхненні спілкуванням та проведенням різноманітних заходів та колективних творчих справ для дітей, студенти звітують про свою роботу на посаді педагога-організатора.

    Тож, 14 вересня 2017 року відбулася конференція з літньої педагогічної практики у ДОТ. Дитячий табір — заклад дитячого дозвілля, що надає комплекс освітніх, оздоровчих та інших послуг. Загалом до ДОТ м. Лисичанськ, Луганської області, Азовського і Чорноморського узбережжя було направлено 83 студента-практиканта. Випускниками у літніх таборах для дітей пропонувалася різноманітна програма.

    Як же працювали студенти, чого вони навчилися, що досягли, які заходи їм сподобалися найбільше, з якими труднощами довелося зустрітися, які курйозні моменти ви подолали… на ці та багато інших запитань присутні почули відповіді.

   Кожна група звітувала про діяльність у таборі та продемонструвала креативні підходи до організації дозвілля дітей, було представлено цікаву мозаїку форм та методів роботи, студенти отримали безцінний досвід, який стане у нагоді на шляху до здобуття педагогічної освіти.

   Крім того, низка студентів були відзначені подяками та грамотами за сумлінну працю, використання новітніх технологій, творчий підхід у роботі під час проведення оздоровчої кампанії «Літо-2017». Наприклад: Руда Уляна, Моткова Дарина, Шулік Дар'я, Шулік Денис, Шевцов Влад, Степаненко Олена, Лопата Дар'я та інші.

   Студенти щиро вдячні навчальному закладу за таку прекрасну можливість пройти педагогічну практику у літніх оздоровчих таборах.

   Зичимо творчої роботи, винахідливості та позитивних емоцій у подальшому навчанні та педагогічній діяльності!

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее