Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
Посвячення першокурсників у студенти та шоу талантів «Коледж.Шанс.UA»

    Що турбує ще вчорашніх школярів, а сьогодні вже студентів на початку навчального року? Майбутні лекції? Сесія? В першу чергу – це посвячення в студенти. Саме тому 18 вересня 2017 року у коледжі відбулися одразу два яскраві видовища: посвячення першокурсників у студенти та шоу талантів «Коледж.Шанс.UA» – найулюбленіші заходи студентів і викладачів, які вже багато років поспіль є традиційними.

   Ритуал посвяти першокурсників до лав студентства здійснювали студенти четвертих курсів. Музичним подарунком для першокурсників стали яскраві концертні номери студентів коледжу. Першокурсники підготували мультимедійні презентації, в яких яскраво розповіли про свою групу, познайомили шановну аудиторію зі своїми талантами. За доброю традицією першокурсникам урочисто були передані символи навчання: Ключ знань та Студентський квиток. Самий серйозний і відповідальний момент церемонії – урочиста клятва, яку дають студенти-першокурсники, вступаючи в коледжне братство.

   Порадувало і яскраве шоу талантів «Коледж.Шанс.Ua» – свято, яке вже давно стало візитівкою Лисичанського педагогічного коледжу. Свято принесло чимало позитивних емоцій всім присутнім. На сцені коледжу виступили представники від кожної з груп нового набору: на розсуд шановної публіки були представлені хореографічні композиції, вокальні номери, інструментальні композиції. Всі виступи відрізнялися оригінальністю, самобутністю, драйвом, стали справжнім вибухом енергії!

   Шановні першокурсники! Ми захоплюємось і пишаємось вашими талантами!!! Нехай Лисичанський педагогічний коледж стане для вас затишною домівкою! Хай кожна мить вашого студентського життя буде сповнена яскравими подіями, враженнями й перемогами!

 


Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
High Quality Copy Om...
Canada Goose Women's...
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Обсуждаемые темы
High Quality Copy... [0]
Canada Goose Wome... [0]