Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске обсудили возможность установки нов...
В Лисичанске обсудили возможность установки новой парковой скульптуры :

Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :


Поиск по сайту
Посвячення першокурсників у студенти та шоу талантів «Коледж.Шанс.UA»

    Що турбує ще вчорашніх школярів, а сьогодні вже студентів на початку навчального року? Майбутні лекції? Сесія? В першу чергу – це посвячення в студенти. Саме тому 18 вересня 2017 року у коледжі відбулися одразу два яскраві видовища: посвячення першокурсників у студенти та шоу талантів «Коледж.Шанс.UA» – найулюбленіші заходи студентів і викладачів, які вже багато років поспіль є традиційними.

   Ритуал посвяти першокурсників до лав студентства здійснювали студенти четвертих курсів. Музичним подарунком для першокурсників стали яскраві концертні номери студентів коледжу. Першокурсники підготували мультимедійні презентації, в яких яскраво розповіли про свою групу, познайомили шановну аудиторію зі своїми талантами. За доброю традицією першокурсникам урочисто були передані символи навчання: Ключ знань та Студентський квиток. Самий серйозний і відповідальний момент церемонії – урочиста клятва, яку дають студенти-першокурсники, вступаючи в коледжне братство.

   Порадувало і яскраве шоу талантів «Коледж.Шанс.Ua» – свято, яке вже давно стало візитівкою Лисичанського педагогічного коледжу. Свято принесло чимало позитивних емоцій всім присутнім. На сцені коледжу виступили представники від кожної з груп нового набору: на розсуд шановної публіки були представлені хореографічні композиції, вокальні номери, інструментальні композиції. Всі виступи відрізнялися оригінальністю, самобутністю, драйвом, стали справжнім вибухом енергії!

   Шановні першокурсники! Ми захоплюємось і пишаємось вашими талантами!!! Нехай Лисичанський педагогічний коледж стане для вас затишною домівкою! Хай кожна мить вашого студентського життя буде сповнена яскравими подіями, враженнями й перемогами!

 


Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее