Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске обсудили возможность установки нов...
В Лисичанске обсудили возможность установки новой парковой скульптуры :

Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :


Поиск по сайту
Приходьте та доторкніться до історії нашого народу!

  
   22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. З метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у роки Другої Світової війни, в центральній бібліотеці оформлена книжкова виставка-інсталяція «Вони захищали Вітчизну».

   На території України діяла величезна партизанська армія – 55 з’єднань, майже 2 тисячі загонів та самостійних диверсійно-розвідувальних формувань, в яких воювало понад 500 тисяч партизанів. Серед виданих партизанських діячів найвідомішими стали С. Ковпак, П. Вершигора, М. Наумов, С. Руднєв, О. Федоров та інші.

   Всіх, хто прагне дізнатися про діяльність партизан і підпільників, які пройшли крізь роки напруженої жорстокої боротьби, самопожертви за визволення рідної землі від фашистів, запрошуємо до бібліотеки. На виставці представлені не тільки документи з фонду нашої книгозбірні, а й атрибути воєнної тематики: фляга, рушниця, бінокль, мапа, рюкзак.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее