Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Завітала в гості Осінь - ми на Ярмарок всіх просим!

Минулого тижня на базі дошкільного навчального закладу № 1 «Шпачок», що у районі склозаводу, пройшла яскрава вистава осіннього ярмарку. У заході взяли участь депутат міської ради Світлана Голубцова, член виконавчого комітету міської ради Олена Кардакова, вихованці закладу та їх батьки, колектив дошкільного закладу.

Зазначимо, що осіннє свято відображало національні українські традиції та звичаї. Працівники закладу намагалися якомога повніше створити теплу, затишну атмосферу та передати всю красу українського ярмарку.

До підготовки свята приєдналися усі: від маленьких вихованців закладу до дорослих. Кожна група дитячого садка представляла стіл із стравами на продаж, які підготували дорослі та діти. Запрошені гості також підготували сюрприз для малечі та присутніх — польову кашу, яка усім прийшлась до смаку.

На чудовому ярмарку всі побували: одні продавали, інші купували, співали, сміялись та танцювали. Також для вихованців закладу було проведено ігри-атракціони та конкурси, що надало дітям та дорослим заряду енергії, доброго настрою. Членами журі були визначені переможці в номінаціях «Велика діжка», «Найбагатша господиня», «З ними весело завжди — найактивніші вони», «Найкращий PR-ник», які отримали почесні грамоти.

Дуже приємно, коли велика українська родина створюється спільними зусиллями: колективом дошкільного закладу, дітьми, батьками та за підтримки депутатів міської ради!

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее