Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
Торгівля людьми - ганебне явище сучасності!

   «Ніхто не повинен бути в рабстві або у

   підневільному стані; рабство

   і работоргівля забороняються в усіх видах».

   Загальна декларація прав людини.

    14 грудня в центральній бібліотеці пройшла зустріч учнів КЗ "НВК школа I-II ст. - ліцей "Гарант"із Романом Луговим, капітаном поліції, співробітником Управління по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми. Темою зустрічі стало негативне соціальне явище - торгівля людьми. Учні мали змогу поспілкуватися з Романом і отримати відповіді на свої запитання, щоб не потрапити в тенета рабства. Адже хто попереджений – той озброєний. Проблема торгівлі людьми не визнає державних кордонів, не робить різниці між розвиненими державами та державами, що розвиваються. Вона чудово адаптована як до бідності, так і до розкоші, стосується як жінок так і чоловіків.

 

   Работоргівці використовують винахідливі схеми, щоб люди повірили у привабливі обіцянки. Ніхто не захищений від цієї загрози поки сам не усвідомить ризик та дізнається як захистити себе.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее