Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
«Шок професійного старту»

   21 грудня 2017 року у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся психологічний тренінг «Шок професійного старту», проведений для студентів 4-х курсів спеціальностей «Початкова освіта», «Технологічна освіта». Організаторами тренінгу стали Хомич О. М., психолог коледжу та Шевирьова І. Г., фахівець підрозділу з питань працевлаштування. Тренінг складався з двох части: теоретична та практична. У теоретичній частині фахівець підрозділу звернула увагу майбутніх спеціалістів на інстанції, які стануть у нагоді під час пошуку роботи відповідно до їх спеціальності; окреслила головні задачі, спрямовані на ефективне працевлаштування.

   У практичній частині психолог коледжу запропонувала студентам взяти участь у створенні «стресової співбесіди»; долучила майбутніх випускників до обговорення ключових питань, які можуть виникнути у роботодавця. Цікавим моментом практичної частини стало обговорення та імітування співбесіди роботодавця з молодим фахівцем. Також, студенти вчились умілому представленню себе під час ділової бесіди. В ході практичної частини майбутні фахівці активно брали участь в обговоренні головних моментів щодо реалізації себе як компетентного, грамотного та цілеспрямованого робітника.

   Сподіваємось, що знання, які були отримані студентами в ході психологічного тренінгу стануть базовим підґрунтям у майбутньому для ефективного та успішного професіонального старту! Бажаємо успіхів для реалізації професійного фаху!

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее