Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске обсудили возможность установки нов...
В Лисичанске обсудили возможность установки новой парковой скульптуры :

Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :


Поиск по сайту
«Журналістика – запорука твого успішного майбутнього»

   5 лютого 2018 року на паралелях спеціальності «Журналістика» проведено «WORK SHOP» за темою «Журналістика – запорука твого успішного майбутнього».

   Метою заходу була активізація громадянської позиції майбутніх журналістів на шляху їх професійного становлення.

   Вже 27 років триває розбудова незалежної Української. Ми − саме те, покоління, яке формує її. Якщо кожен з нас хоче жити в успішній та демократичній країні, то повинен навчитися нею управляти, регулювати суспільні процеси, поведінку, вчинки людей, виходячи з реального стану природних і технічних СЗМК, враховуючи політичні сили, стан розвитку економіки, культури, особливості людської свідомості та психіки.

   Сьогодні, журналістиці відведено роль четвертої влади, тому як навчальний заклад, який орієнтований на підготовку фахівців цієї галузі, ми акцентуємо увагу на специфіці роботи з масами та вчимо управлінню ними.

   В процесі обговорення було розглянуто роль мас в засобах масової комунікації; специфіку взаємодії з ними; способи саморегуляції майбутнього журналіста під час роботи в кадрі.

   Цікавою видалася дискусія «Наскільки необхідним є знання української, російської та англійської мов». Учасники охоче висловлювали свої міркування, в результаті яких усі присутні зробили висновок про необхідність вільного перемикання мовних кодів в процесі комунікації, що і стало яскравим завершенням заходу.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее