Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный заво...
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный завод" ко Дню стеклодела :

Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :


Поиск по сайту
Олімпіада з фізики

   16 квітня 2018 року в коледжі була проведена олімпіада з фізики серед студентів 1-х курсів всіх спеціальностей ОКР «молодший спеціаліст», мета якої - популяризація навчальної дисципліни «Фізика», розвиток й вдосконалення знань з предмету, формування творчої активності, самостійності студентів в їх набутті та поглибленні, виховання наполегливості, цілеспрямованості, творчого пошуку, а також виявлення найбільш талановитої молоді серед студентів навчального закладу.

   Студенти виконували практичні завдання за розділами: «Механіка», «Електродинаміка», «Коливання», «Термодинаміка». Тематика завдань входить до програми з фізики для ВНЗ І-ІІ р.а.

   Аналіз результатів коледжного етапу студентської олімпіади з фізики вказує на те, що студенти володіють змістовними і глибокими знаннями з курсу «Загальна фізика». Продемонстрували обізнаність основ теорії предмету та його математичного виразу.

   Переможцем олімпіади стала Запотєєва Валерія, група 1-АПО, яка показала високий рівень теоретичної підготовки і вміння переносити отримані знання на вирішення практичних завдань, вона володіє поняттями фізичних величин, демонструє вміння користуватися Міжнародною системою одиниць при розв'язуванні задач.

   Друге місце посіла Ткаченко Вероніка, група 1-БПО, третє місце розділили Пістряк Анна, група 1-АПО та Сергачьова Юлія, група 1-АД.

   У цілому олімпіада довела, що фізика сприяє розвитку фізичного знання і наукового стилю мислення студентів, формуванню в них наукового світогляду, здатності до наукового пізнання, усвідомленню сучасної картини світу та екологічної культури життєдіяльності.
   Демченко П.Є., Брюховецька О.А.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее