Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон
В ПК "Диамант" открылся новый творческий сезон :

В ПК "Диамант" отремонтировали танцевальные залы
В ПК "Диамант" отремонтировали танцевальные залы :


Поиск по сайту
«Сад чеснот»

   Під такою назвою, сьогодні, 3 травня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулася визначна культурна подія — відкриття персональної виставки Заслуженої артистки України, радника Міністра культури України, члена Національної спілки художників України, письменниці, телеведучої, громадського діяча, волонтера Анжеліки Рудницької.

   Експозиція, в якій представлено найбільший цикл вишитого живопису майстрині «Дерева-писанки», приурочена до свята Великодня. В своїй творчості майстрині вдалося перетворити народну вишивку в сучасне мистецтво. Роботи художниці, опираючись на багатовікові традиції народного мистецтва, є абсолютно авторськими, абсолютно українськими і водночас модерновими та мультиетнічними. Головний образ виставки — дерево. Це й не дивно, адже для українців споконвіку дерево життя — сакральний символ. Особливі дерева і у Анжеліки Рудницької: фантастичні, неповторні, розкішні — вони виростають в поетичному «Саду чеснот», підносять глядача до вічності.

   Один з мистецько-філософських феноменів Рудницької — створення своєрідного симбіозу дерева життя, писанки і яйця-райця, які широко представлені в циклі «Дерева-писанки».

   До виставки додаються буклети, листівки та книги Анжеліки Рудницької.

   Виставка вишитих картин триватиме в краєзнавчому музеї до 3 червня. Запрошуємо всіх відвідати нову, яскраву, весняну експозицію «Сад чеснот»!

   Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее