Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Прагнемо миру нашій Батьківщині

    5 травня 2018 року у відокремленому підрозділі «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбувся урочистий захід присвячений Міжнародному Дню пам'яті та примирення.

   На початку викладач історії коледжу Чурілова Вікторія Євгенівна нагадала присутнім хронологію подій 1939-1945 років та знову представила словесну картину тих страшних років, що довелося пережити світові та Україні. Емоційно та яскраво були пригадані події та люди-воїни, що своїм життям забезпечували перемогу над нацизмом у ті часи. Також були проведені паралелі із подіями в Україні та світі сьогодення.

   З вітальним словом звернувся до присутніх директор Брянківського коледжу Сапіжак Михайло Степанович, який у своєму виступі поділився власними спогадами про ті часи, розповів про можливість розуміння крізь роки замовчуваної трагедії страшних подій Другої Світової війни. Він закликав присутніх цінувати мир, життя та здоров'я своїх рідних та близьких, берегти людей своєї Батьківщини.

    А хореографічні та пісенні композиції, що були представлені студентами різних курсів нашого навчального закладу особливо запам'яталися та сподобалися своєю емоційністю, проникненням та щирістю. Ми пишаємося нашими дівчатами та хлопцями, які можуть у такий складний для нас усіх час через участь у мистецтві донести до всієї громади цінність миру та злагоди у країні.

   Із вдячністю загиблим воїнам у Другій Світовій війні було створено та покладено до пам'ятника Невідомому солдату квітково-хвойну «гірлянду пам'яті», та зібрані у композицію «Квіти скорботи».

   Всього у нашому заході взяли участь близько 420 осіб.

   Ми цінуємо життя, та прагнемо миру нашій Батьківщині та нашій планеті Земля!

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее