Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
З 14 по 19 червня проведення ремонтних робіт на лінії «Луганська ТЕС – Лисичанськ»

   Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ повідомляє, що з 15 по 19 червня 2018 року планується проведення планово-попереджувальних ремонтних робіт на магістральній повітряній лінії потужністю 220 кВ «Луганська ТЕС — Лисичанськ» в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду без її включення на ніч.

   З метою підтримання ремонтного режиму роботи мережі та утримання роботи Луганської ТЕС у режимі завантаження на час ремонту зазначеної лінії можливо будуть вводитися графіки аварійних відключень (ГАО) та заходи по обмеженню потужності енергоспоживання.

   Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ

Похожие новости
· Лисичанськ переходить на режим жорстк...

· Пришкільні оздоровчі табори планують ...

<
Последнее в фотогалерее