Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный заво...
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный завод" ко Дню стеклодела :

Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :


Поиск по сайту
Запрошуємо шанувальників творчості Еріха Марії Ремарка!

   З нагоди 120-річчя з дня народження одного з найвідоміших німецьких письменників, в Лисичанській центральній бібліотеці експонується книжкова виставка «Час жити!»

   На виставці представлені відомі твори Ремарка – «Час жити і час помирати», «На західному фронті без змін», «Повернення», «Люби ближнього твого», «Тіні в раю», «Три товариші», які назавжди завоювали серця читачів по всьому світу. Ремарк був яскравою, талановитою, дотепною і романтичною особистістю.

   Весь свій шлях, від початку і до кінця, він пройшов пліч-о-пліч з дивним, примарним, але вірним і незмінним супутником – самотністю. Пронизлива самотність супроводжувала письменника всюди, де б він не знаходився: в Берліні, в Парижі, в Нью-Йорку, в Римі. Це почуття невідступно слідувало за ним по світу, лише іноді відстаючи на півкроку, аби потім знову наздогнати з новою силою. В його романах любов – пристрасна, всеохоплююча і пронизує все життя цілком. Війна – страшна, що ламає волю, віру і долю людини.

   Ремарк вважав, що будь-яка війна – це катастрофа для людства, це ганьба цивілізації, це насилля над людиною. Вона є трагедією як для переможених, так і для переможців, бо нехтує найбільшою цінністю на землі – людським життям…

   Запрошуємо до розумного читання!

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее