Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный заво...
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный завод" ко Дню стеклодела :

Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :


Поиск по сайту
Книжкове літо

   В бібліотеці-філії сімейного читання №2 пройшов літературний аукціон «Літня альтанка з книгою», на який завітали дітки, що відпочивають в шкільному таборі « Райдуга» ЗОШ №12. Хлопці та дівчатка взяли участь у книжковій вікторині, продемонстрували обізнаність літературних творів, а ще проявили кмітливість під час розгадування загадок та ребусів. За правилами літературного аукціону, діти, які надали найбільше правильних відповідей, отримали в подарунок приз – книгу!

   Літературні читання “Літо без нудьги”пройшли цього тижня в бібліотеці-філії для дітей №10. Про безліч літературних цікавинок діти дізнались із виставки-поради “Літо, сонце, море, пляж… Що з собою взять в багаж?”, познайомились з новинками літератури, прийняли участь у грі-вікторині “Місце зустрічі – острів Всезнайки”, зацікавились літературою з книжкової полиці “Хобі-територія”, яка пропонувала вибрати кожній дитині заняття до душі, взяли участь в акції ‘BOOK- симпатія”.

   А ще бібліотекарі завітали до пришкільного табору відпочинку ЗОШ №12 та познайомили його загін “Нове покоління” з літературними новинками. А в бібліотеку-філію сімейного читання №5 сховатися від спеки забігла малеча, а щоб не нудьгувати, вирішили читати та малювати!

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее