Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Розпочато прийом заяв та документів від абітурієнтів!

   2 липня о 8 годині розпочала роботу приймальна комісія ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» згідно з Умовами прийому до вищих навчальних закладів України та Правилами прийому до ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

   Підготовка фахівців в Лисичанському педагогічному коледжі здійснюється відповідно до ліцензій Міністерства освіти і науки України за спеціальностями:

  • Початкова освіта
  • Дошкільна освіта
  • Середня освіта (Трудове навчання та технології)
  • Середня освіта (Фізична культура)
  • Журналістика

   Приймальна комісія Лисичанського педагогічного коледжу створена для проведення прийому студентів на навчання і працює в умовах демократичності, прозорості та відкритості відповідно до законодавства України.

   В перші дні роботи приймальної комісії бажаючих подати документи уже чимало. Вступники намагаються бути першими серед тих, хто матиме право на конкурсний відбір для вступу на державну форму навчання. Всі вступники мають можливість взяти участь у конкурсі на місця, що фінансуються державним бюджетом (бюджетні місця). Слід зазначити, що серед вступників цього року традиційною популярністю користується здобуття педагогічної освіти. Перші заяви подали вступники на спеціальність «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта».

   Абітурієнти підкреслюють, що найбільш суспільно відповідальною та цікавою є професія журналіста, бо в умовах глобалізації інформаційного простору преса, радіо, телебачення, мультимедійні ресурси та комп'ютерні мережі є дієвими важелями управління суспільними процесами, розбудови громадянського суспільства.

   Зі вступниками виявилась можливість поспілкуватись і отримати відповідь на питання, чому вони обрали для навчання саме у коледжі. Майбутні абітурієнти зауважили, що: «…подобається добра репутація ВНЗ, а ще на вибір вплинули гарні відгуки знайомих, які вже стали випускниками та працюють у навчальних закладах, про викладацький склад».

   З детальною інформацією щодо вступу можна ознайомитись на сайті у розділі «Абітурієнту» або за телефоном приймальної комісії 095-72-69-021.

   До уваги вступників: приймальна комісія Лисичанського педагогічного коледжу працює за наступним графіком:
    з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00, а також в суботу з 8.00 до 12.00.

   Приймальна комісія Лисичанського педагогічного коледжу чекає на Вас! Не упустіть свій шанс стати студентом!

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее