Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
Вітаємо лисичан з відзнаками Всеукраїнського театрального фестивалю «Лимонад»!

  

3 листопада колектив зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» Лисичанського міського ПК та учні театрального класу «Натхнення» Лисичанської ДШМ № 1 під керівництвом Ірини Кабанової взяли участь у Всеукраїнському театральному фестивалі «Лимонад» імені Марка Ентіна. У місті Харкові у акторській майстерності змагалися 40 творчих колективів із різних міст України.

   Фестиваль проходить щорічно з метою розвитку аматорського театрального мистецтва, підвищення освітнього рівня режисерів, юних акторів та викладачів. На цьому фестивалі представлені все різноманіття малих театральних форм.

   У виступі колективу «Арлекін» члени журі відмітили простоту та оригінальність постанови, а також щирість акторської гри.

   Учні театрального класу «Натхнення» Діана Фатьянова та Марія Задорожня спробували себе у дуеті та не помилились, журі відзначили, що їх виступ високого рівня.

   За підсумками фестивалю колектив зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» та учні театрального класу «Натхнення» нагороджені Дипломами І ступеню, а також пам’ятними сувенірами та солодощами.

   Вітаємо наших переможців і бажаємо подальших успіхів!

   Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее