Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :

Конкурс вокалистов "Квітка-душа" памяти Ирины ...
Конкурс вокалистов "Квітка-душа"  памяти Ирины Томко :


Поиск по сайту
Лисичанська делегація побувала на фестивалі козачої пісні

Лисичанська делегація побувала на фестивалі козачої пісні

27 вересня делегація у складі міського голови Лисичанська Л. Д. Крысанова, представників міської влади, козацтва Лисичанська і Спілки молоді регіонів України побувала відкритті третього міжнародного фестивалю козачої пісні "Приємно". Він проходив на території Станично-луганського району, в одному з найживописніших місць Луганської області - у пам'ятника київському князеві Ігорю, який височіє над прекрасними просторами цього краю.

Урочистість з'єднала в собі безліч ювілеїв і подій. Окрім відкриття фестивалю тут святкували відкриття після реставрації згаданого вище пам'ятника - символу непорушного братерства слов'янських народів, 320-у річницю селища Станиця Луганська, 85-річчя Станично-луганського районау і 70-річчя Луганської області. Гостями і учасниками фестивалю стали представники багатьох українських міст, областей, а також Росії і Білорусі.

Учасники фестивалю барвистими костюмами, веселими піснями і танцями створили по-справжньому святкову атмосферу. Море захвату залишиться в пам'яті у тих, хто безпосередньо спостерігав за цією яскравою подією.

Міський голова Лисичанська Л. Д. Крысанов поділився з нами своїми враженнями. Йому особливо сподобалося те, як виглядає пам'ятник після відновлення : реставратори дійсно попрацювали добре. Кількість учасників фестивалю стала набагато більше, а усі творчі колективи постаралися, щоб видовище стало таким, що по-справжньому захоплює. Цей фестиваль ще раз підкреслює: історичні традиції, героїчний, хлібосольний дух слов'янського народу продовжують жити в наших серцях.

Ми попросили і учасників фестивалю з Білорусі розповісти небагато про себе і свої враження. Керівник народного ансамблю народної пісні "Натхненне" А. Б. Коронеко повідала, що їх ансамблю ось вже 10 років. Беруть участь у фестивалі другий раз завдяки ВИА козачої пісні "Приємно", з яким вони познайомилися на міжнародному фестивалі у Воронежі. Алла Брониславовна відмітила також масштабність і високий рівень організації фестивалю цього року і побажала усім, хто не побував на цьому прекрасному святі, обов'язково потрапити на нього наступного разу і отримати масу задоволення.

Похожие новости
· У Лисичанську в комунальну власність ...

· Лисичаньск взяв участь у Міжнародному...

· Лисичанська міська рада оголошує КОНК...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

<
Последнее в фотогалерее