Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Детей, не получивших прививок, не будут допуска...
Детей, не получивших прививок, не будут допускать в школы и детсады :

Празднование Дня мира в районе стеклозавода, Ли...
Празднование Дня мира в районе стеклозавода, Лисичанск :


Поиск по сайту
У Луганську провели унікальну операцію по імплантації електрокардіостимулятора 7-місячній дитині

У Луганську провели унікальну операцію по імплантації електрокардіостимулятора 7-місячній дитині

У Луганській обласній лікарні провели унікальну операцію по імплантації електрокардіостимулятора. Унікальність операції полягає в тому, що вік дівчинки всього 7 місяців, а це перший випадок для Луганщини.

За словами медика у 7-місячної дівчинки була вроджена вада серця і дефект перегородки сердечного шлуночку. Місяць тому, в Києві в інституті Амосова дитини прооперували і закрили ваду серця, але з усіма труднощами впорається не вдалося. Після операції у дівчинки розвинулася блокада серця. Батьки не наважилися вести дитину знову в Київ, оскільки побоялися ускладнень. Адже вести треба було з Лисичанська, де вони живуть. Тоді вони і вирішили звернеться за допомогою в лікарню Луганська.

"Операція була звичайно складною і незвичною, адже такому маленькій дитині ми робили це уперше", - пояснив Михайло Бугаев.

Як відмітив хірург спеціальних для дітей електрокардіостимуляторів не існує. Лікарі обласної лікарні скористалися самим маленьких по розмірах апаратом. "Раніше ми отримували ці американські електрокардіостимулятори по міністерських постачаннях. Але потім постачання припинилися. На щастя, у нас залишився невеликий запас, і керівництво пішло нам на зустріч і виділило цей апарат", - розповів лікар.

Зараз дівчинка почуває себе добре, оскільки операція пройшла успішно.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее