Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске обсудили возможность установки нов...
В Лисичанске обсудили возможность установки новой парковой скульптуры :

Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :


Поиск по сайту
Виконком рапортує: підготовка до зими - на контролі!

Виконком рапортує: підготовка до зими - на контролі!

Учора, 16 вересня, на черговому засіданні виконкому міськради, одним з основних розглядалося питання про підготовку житлово-комунальних служб, підприємств, установ і організацій міста до осінньо-зимового періоду 2008-2009 г.г. Заслуховує інформацію заступника міського голови Юрія Басюка про виконання заходів з цього питання, в ході обговорення, прийнято рішення визнати підготовку до опалювального періоду, що настає, задовільної.

До 01.10.08 управлінню ЖКГ доручено забезпечити завершення поточного ремонту кровель в житловому фонді міськради і оформлення паспортів готовності будинків, СП "Лисичансктеплосеть" - завершити підготовку котельних і теплових мереж до майбутнього опалювального сезону, міськводоканалу - забезпечити стабільну подачу води на котельні г.г. Лисичанська, Новодружеска і Привілля протягом усього опалювального періоду.

Крім того, тепломережі і водоканалу доручено забезпечити погашення заборгованості за спожиті енергоносії в 2007-2008гг. і укласти договори на їх постачання в осінньо-зимовий період 2008-2009гг.

До 10.10.08 - відділам освіти і культури, управлінням охорони здоров'я і УТСЗН - завершити підготовку учбових закладів, дитячих дошкільних, лікувальних установ і об'єктів соціального захисту міста до роботи в майбутній опалювальний період.

ГП "Лисичанська ТЕЦ", що здійснює подачу теплоносія як на потреби ВАТ "Лисичанська сода", так і на житловий фонд цього мікрорайону, рекомендовано отримати ліміти на природний газ для комунально-побутових потреб до 01.10.08., ВАТ "Лисичанскуголь" в цей же термін - також рекомендовано завершити вивезення вугілля пенсіонерам і працівникам вугільних підприємств міста в повному об'ємі.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее