Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске обсудили возможность установки нов...
В Лисичанске обсудили возможность установки новой парковой скульптуры :

Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :


Поиск по сайту
У кабінеті психолого-педагогической допомоги отримали консультації 480 підлітків і їх батьки

У кабінеті психолого-педагогической допомоги отримали консультації 480 підлітків і їх батьки

У Лисичанську систематично проводиться моніторинг рівня злочинності серед неповнолітніх, результати роботи по профілактиці правопорушень в підлітковому середовищі регулярно розглядаються на засіданнях комісії з питань попередження дитячої безпритульності і соціальної реабілітації неповнолітніх, - відмітила начальник служби у справах дітей Світлана Логвиненко на вчорашньому засіданні виконкому міськради, де обговорювався хід виконання міських заходів щодо попередження дитячої безпритульності на 2006-2010 рр.

З метою профілактики правопорушень серед неповнолітніх службою, відділом кримінальної міліції у справах дітей, відділом освіти і іншими зацікавленими відомствами введена в практику система виявлення і обліку осіб, схильних до протиправних дій, створений банк цих підлітків, які проживають в неблагополучних сім'ях, відпрацьовуються механізми своєчасного обліку дітей, незахищених від впливу вулиці. Зокрема, в місті нині проживають 112 неблагополучних сім'ї, в якій виховується 230 дітей, 150 неповнолітніх складають групу ризику.

Створена електронна база даних про дітей-сиріт, дітей, що залишилися без батьківського піклування, громадян України, які бажають узяти їх на виховання, дітей, що знаходяться в складних життєвих умовах. За словами Світлани Василівни, на обліку в службі у справах дітей на 01.09.2008г. знаходяться 419 дітей, з яких, : 50 - на профілактичному обліку, як діти з функціонально неспроможних сімей, 369 - як діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, в т.ч. 170 дітей виховуються в дитячих установах області.

Для попередження бездоглядності, бродяження, втягування дітей в пияцтво, наркоманію і випрошування фахівці служби спільно із співробітниками кримінальної міліції у справах дітей з початку т.г. провели 18 рейдів "неблагополучна сім'я", "Операція урок" і "Сім'я і діти". На початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський рейд "Урок", по виявленню дітей, які не приступили до занять в учбових закладах міста, а також щорічні місячники правових знань і медіаакції "16 днів без насильства". Крім того, на базі служби працюють Координаційний радий з питань дітей, кабінети медико-соціальної реабілітації неповнолітніх і психолого-педагогической допомоги підліткам і їх батькам. Як відмітила Світлана Логвиненко, з початку цього року в кабінеті медико-соціальної реабілітації спільно з медичними працівниками проведено 8 засідань, в яких прийняли і участь 650 неповнолітніх, в кабінеті психолого-педагогической допомоги отримали консультації 480 підлітків і їх батьки.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее