Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Кадровые перестановки в Рубежанском горсовете
Кадровые перестановки в Рубежанском горсовете :

День Святого Валентина, Лисичанск
День Святого Валентина, Лисичанск :


Поиск по сайту
У Лисичанську перевізникам рекомендують оспорити в суді ставку автостанційного збору

У Лисичанську перевізники приміських маршрутів невдоволені високою ставкою автостанційного збору. Про це йшла мова на зустрічі перевізників з директором Луганського регіонального управління автобусних станцій Исой Исаевым, - повідомляє відділ  інформаційного  забезпечення діяльності  Лисичанської міськради.

У Лисичанську затримали зэка, який вкрав у компанії дівчину і накинувся з ножем на парубка

У Лисичанську правоохоронці затримали місцевого жителя, який ранив ножем парубка, що захистив дівчину. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Луганській області.

Казкам всупереч: позачергові вибори Лисичанського мера призначені на 3 травня

Позачергові вибори Лисичанського міського голови призначені на 3 травня 2009 року. 5 лютого Верховна Рада України прийняла Постанову, якою призначила вибори мера в г.Лисичанске Луганської області на воскресінні 3 травня 2009 року. Депутати зобов'язали ЦВК і Кабмін організувати і профінансувати усі заходи, пов'язані з проведенням волевиявлення лисичанських виборців.

Під час пожежі в будинку загинув пенсіонер. Двох чоловік вдалося врятувати

Вночі в Привілля недалеко Лисичанська, в приватному будинку спалахнула пожежа. Як повідомляє центр пропаганди ГУ МНС України в Луганській області, сусіди вчасно помітили сусіди. Вони стали вибивати стекла у вікнах, щоб потрапити в будинок, в якому проживала сім'я пенсіонерів. Тут вони і почули крик про допомогу 80-річної хазяйки будинку.

У Луганській області підприємство узяло аванс на суму 200 тыс. грн. і не виконало роботу

У Лисичанську розслідується кримінальна справа відносно директора товариства з обмеженою відповідальністю. Про це інформагентству Cxid.info повідомляє прес-служба податкової міліції ДПА в Луганській області.

У Лисичанську 7 дітей самі просилися в притулок

З метою профілактики правопорушень серед неповнолітніх службою і відділом кримінальної міліції у справах дітей, відділом освіти і іншими відомствами розроблена і введена в практику система виявлення і обліку осіб, схильних до протиправних дій, а також створений банк даних на підлітків, які проживають в неблагополучних сім'ях, - повідомляє начальник служби у справах дітей Світлана Логвиненко. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

Лисичанський НПЗ забезпечив п'яту частину прибутків Луганської області
Последнее в фотогалерее