Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Депутаты Северодонецкого горсовета требуют уваж...
Депутаты Северодонецкого горсовета требуют уважения к людям от мэра города :

Я люблю Тебя, Иисус!
Я люблю Тебя, Иисус! :


Поиск по сайту
Лисичанські спортсмени - в десятці кращих в Україні

14-15 серпня на базі Жашковского кінного заводу (Черкаська область) відбувся III етап Кубка Дарлинга. У змаганнях взяли участь більше 95 спортсменів і 120 коней з усієї України. Лисичанськ був представлений 2 спортсменами з кінно-спортивного клубу "Кентавр". Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міської ради.

Завершена трудова стахановська вахта

Завершена трудова стахановська вахта, присвячена Дню шахтаря і 75-річчю стахановського руху. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Чернуха, передає БАЛКИ.

Лисичанська міська рада затвердила порядок організації виїзної торгівлі

З метою створення умов для впорядкування розміщення і функціонування об'єктів виїзної торгівлі на території г.г.Лисичанска, Новодружеска і Привілля, Лисичанська міська рада своїм рішенням № 1511 ствердив порядок організації виїзної торгівлі на території вищезгаданих міст.

Засобів, зібраних на зведення в Лисичанську пам'ятника загиблим шахтарям, вистачило тільки на проведення проектних робіт

Не так давно за ініціативою "Союзу шахтарів-інвалідів, постраждалих на виробництві" було прийнято рішення встановити в Лисичанську пам'ятник загиблим шахтарям. За інформацією Лисичанської міськради, для фінансування цього благого наміру був відкритий спеціальний розрахунковий рахунок, на який в цілому поступило 149 000 грн. при необхідних 500 000 грн.

В Лисичанську у вогні загинула людина

16 серпня в Лисичанську у вогні загинула людина. Про це повідомляє ЦП ГУ МНС України в Луганській області.

Увечері чоловік, солідно "прийнявши на груди", сів на кухні в крісло і закурив. Алкоголь подіяв подібно до снодійного, і курець заснув.. В квартирі, окрім хазяїна, знаходилася його співмешканка, вона спала в одній з кімнат. Її розбудив їдкий запах диму.

ФДМУ почав підготовку до продажу 50,1% акцій Лисичанського заводу гумових техвиробів

Фонд державного майна України в Луганській області почав підготовку до проведення конкурсу з продажу пакету акцій ВАТ "Лисичанський завод гумових технічних виробів". Повідомлення опубліковане в офіційному виданні "Відомості приватизації". До продажу пропонується 50,131% статутного капіталу суспільства.

У Сєвєродонецьку помер дитячий письменник і журналіст Олег Севостьянов

16 серпня пішов з життя Олег Миколайович Севостьянов, північнодонецький дитячий письменник і журналіст. Йому не було і 40 років.

Про це повідомляє Луганське обласне відділення Комітету виборців України.

Последнее в фотогалерее