Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Кадровые перестановки в Рубежанском горсовете
Кадровые перестановки в Рубежанском горсовете :

День Святого Валентина, Лисичанск
День Святого Валентина, Лисичанск :


Поиск по сайту
Новини спорту

У кінці листопада на базі школи № 14 пройшла матчева зустріч легкоатлетичних команд міст Лисичанська і Сєвєродонецька, - повідомляють фахівці відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради. Спортсмени з Лисичанська показали наступні результати: 1-е місце в бігу на 30 м зайняли Руденко Вікторія і Колобаева Валерія (СШ № 8), Драныш Микола (ЛВОУФК) і Корх Катерина (СШ № 26). У забігу на 300 м - кращі результати у Руденко Вікторії, Драныш Миколи і Пастушного Віктора (багатопрофільний ліцей). У номінації "Стрибки в довжину" призерами стали: Корх Катерина (СШ № 26), Чупеева Оксана (ліцей) і Бондоренко Сабина(СШ № 14). Тренує хлопців Олександр Осколков.

У Лисичанську пройшла всеукраїнська акція по боротьбі з СНІДОМ

8 листопада в Лисичанську пройшла всеукраїнська акція по боротьбі з СНІДОМ. Сюди приїхали хлопці з різних областей країни, щоб розповісти про проблемі і запропонувати альтернативу наркотикам і курінню. Родзинка акції - фільм, в якому учасники пропонують нову методику боротьби з хворобою. Альтернатива - участь в творчих конкурсах і заходах.

Мешканець Лисичанська отримав кулю в ногу після того, як накинувся з ножем на міліціонера

8 грудня, в Лисичанську співробітник карного розшуку ранив з табельної зброї злочинця, який учинив опір при затриманні. Про це повідомляє Відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Луганській області.

У Лисичанську нова автостанція додала проблеми і розчарування

Не пройшло і тижня після відкриття нової приміської автостанції в р. Лисичанську, а радість пасажирів змінилася на розчарування. Річ у тому, що автоперевізникам не вигідне відправлення своїх маршрутів по місцях і ще і по касових квитках.

"Росводоканал" шукає покупця на "Луганскводу". Через те, що у нас працювати потрібно, а не гроші збирати?

Як стало відомо з достовірних джерел, російський оператор у сфері водопостачання і водовідведення "Росводоканал" шукає покупця на свій контракт в м. Луганську. Йдеться про компанію "Лугансквода", яка є дочірнім підприємством російської компанії.

Анатолій Калашник затверджений на посаду

3 грудня, на посаду заступника міського голови затверджений Калашник Анатолій Васильович, депутат міської ради від Партії Регіонів. Таке рішення прийняли депутати Лисичанської міської ради під час засідання позачергової 50-ої сесії міськради. Анатолій Калашник, що раніше вже обіймав цю посаду, знову курируватиме питання житлово-комунальної сфери міста замість Юрія Басюка, який звільнений із займаної посади заступника міського голови по питанням діяльності виконавчих органів міської ради згідно поданій заяві.

Депутати міської ради відмічені нагородами Луганської облради і облдержадміністрації

Напередодні професійного свята Дня працівників місцевого самоврядування за вагомий особистий внесок в розвиток місцевого самоврядування Почесною грамотою Луганської обласної ради і обласної державної адміністрації нагороджений Сергій Дунаев, депутат Лисичанської міської ради, голова постійної комісії з питань соціальної політики, справ молоді, фізкультури і спорту. Грамотою Луганської обласної ради і обласної державної адміністрації відмічений Петро Блидченко, голова постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, законності і інформації. Листами подяк також нагороджені депутати Лисичанської міської ради Наталія Григоренко, Микола Беспальчук і Юрій Коломиец.

Последнее в фотогалерее