Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Результати фотоконкурсу «Рослина року – 2018»
Результати фотоконкурсу «Рослина року – 2018» :

О ходе медреформы в Лисичанске
О ходе медреформы в Лисичанске :


Поиск по сайту
У боротьбі за владу колишні колеги "рвуть один одному глотки"

У Лисичанську суд розбиратиметься з листівками одного з кандидатів в мери. За попередньою інформацією, в адміністративному позові, поданому в суботу  Сергієм Баранником до Лисичанського міського суду, стверджується, що зібрано 2350 листівок на підтримку Валерія Бондаренко. Про це повідомляє голова Луганського обласного відділення Комітету виборців України Олексій Светіков.

Жовта картка Бараннику і Теросипову.

В п'ятницю Лисичанський суд знову розглядатиме позов з вимогою оголосити попередження кандидатові на посаду міського голови Сергію Бараннику. Як повідомляє керівник Луганського обласного відділення КВУ Олексій СвеТВКов, позов поданий Андрієм Кислим на користь іншого кандидата Олександра Бондаренко.

"Лисичанськводоканал" передали в концесію

15 квітня 2009 року на позачерговій сесії Лисичанської міської заради завдяки своїм узгодженим діям, народні обранці ("за" - 29; "проти" - 0; "утрималися" - 4 людини; всього було присутньо на сесії 33 депутати), ствердили результати концесійного конкурсу про передачу в концесію цілісного майнового комплексу КСП "Лисичанськ-водоканал" і визнали його переможцем ТОВ "Лисичанська вода", пише газета "Година Пік. Лисичанськ".

У Лисичанську стало на одного кандидата в мери менше

Спостерігаючи в списку кандидатів на пост міського голови Лисичанська двох кандидатів від Партії Регіонів, мимоволі задавався питанням: хто з них першим попросить віддавати свої голоси за другого. Основою для подібного роду роздумів була ситуація, коли на попередніх виборах, Баранник С. Г. знімав свою кандидатуру на користь Бондаренко В. В.

Патрульна служба Лисичанська вилучила два кустарні пістолети у жителів міста

В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники патрульної служби Лисичанська виявили і вилучили два пістолети кустарного виготовлення у місцевих жителів 1986 і 1974 року народження. Про це повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю ГУ МВС України в Луганській області. Ведеться слідство.

Депутати Луганської облради відсвяткують День Перемоги в Лисичанську

Цього року День Перемоги депутати Луганської облради відсвяткують в Лисичанську, де відкриють після реставрації монумент на братській могилі радянських воїнів. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив депутат облради, виконавчий директор добродійного фонду "Благовіст" Олександр Остапенко.

Судові тяжби навколо лисичанських виборів переміщаються в Донецьк

Два позови, поданих кандидатом на посаду міського голови Лисичанська Олександром Бондаренко, залишено Лисичанським міським судом без задоволення. Позови подавалися до суперників по виборах - В'ячеславі Теросипову, Сергії Бараннику і торкалися порушень порядку агітації - поширенню агітаційних матеріалів без передбачених законом вихідних даних.

Последнее в фотогалерее