Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске прошла комиссия по вопросу жидкого...
В Лисичанске прошла комиссия по вопросу жидкого хлора :

Отмена льготного проезда и повышение квартплаты...
Отмена льготного проезда и повышение квартплаты в Северодонецке :


Поиск по сайту
До 300-річчя міста Лисичанська

Вийшла з друку книга місцевих краєзнавців - лисичанина Миколи Ломако та сєверодончанина Сергія Каленюка «Роти полку Депрерадовича. Мандрівка Лисичанським краєм у пошуках першопоселенців». Автори присвячують книгу 300-річчю Лисичанська.

Донецький апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу представників Єдиного центру

В п'ятницю увечері рішення Лисичанської територіальної виборчої комісії, згідно з яким не один з кандидатів не був обраний лисичанським міським головою, набрало законної сили. Донецький апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу представників Єдиного центру на це рішення.

Посадовці ЧП надали у філію банківської установи неправдиві відомості

У Лисичанську співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили посадовців приватного підприємства, які незаконно отримали кредит в сумі 600 тыс. грн. Про це повідомляє Департамент зв'язків з громадськістю МВС України.

Повідомляє ОСО УМВС України в Луганській області

Співробітники міліції в ході проведення оперативно-розшукових заходів затримали на залізничному вокзалі Лисичанська двох непрацюючих громадян 1985 і 1976 г.р., які завербували і намагалися вивезти в Москву двох місцевих мешканок 1992 і 1988 г.р. з метою наступної сексуальної експлуатації. Про це повідомляє ОСО УМВС України в Луганській області. Проводиться перевірка.

В Лисичанске изъяли десять игровых автоматов

В Лисичанске налоговая милиция и работники внутренних дел проверяя клуб игровых автоматов, определили, что сервис в поле деятельности игорного дела, предоставляла лисичанам женщина, которая не имела в наличии на это разрешительных бумаг и в том числе, не зарегистрирована в качестве субъекта хоз. деятельности.  Уведомляет отдел управления ГНА в Луг. области.

В Лисичанске КП использовало экономически беспричинный тариф

В Лисичанске территориальный отдел АМКУ возбудил процесс в отношении присутствия в действиях комунального предприятия «Лисичанская ритуальна служба» особенностей нарушения конкурентноспособного законодательства. Информирует отдел теруправления.

У Лисичанську починають готувати свято до 300-річчя міста

З метою підготовки до святкування 300-річчя Лисичанська виконавським комітетом міської ради затверджена міська комісія, очолювана секретарем Лисичанської міської ради Сергієм Баранником. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

Последнее в фотогалерее