12+
10 июня
...
прогноз на 5 дней
27 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Авторы

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Шукаєте досвідченого лікаря репродуктолога для штучного запліднення ЕКЗ у Києві – записуйтесь до Інституту Генетики Репродукції

28 ноября 2021
97
0

Репродуктологія – наука, яка займається питаннями діагностики та лікування хвороб репродуктивної системи чоловіка та жінки, які заважають настанню вагітності та призводять до безпліддя.

Репродуктологія – наука, яка займається питаннями діагностики та лікування хвороб репродуктивної системи чоловіка та жінки, які заважають настанню вагітності та призводять до безпліддя. До сфери інтересів лікаря-репродуктолога входять сучасні методи обстеження та лікування безплідних пар. При підозрі на безплідність, варто якнайшвидше звернутися до спеціалізованого медичного центру. Досвідчені лікарі допоможуть визначити причини порушень фертильності, дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять і допоможуть відновити репродуктивну функцію.

У "Медичному центрі ІГР" у Києві прийом ведуть найкращі лікарі репродуктологи з багаторічним досвідом роботи. Записатися на консультацію до лікаря ви можете у будь-який зручний час. Ми пропонуємо медичні послуги європейського рівня за демократичними цінами.

Коли варто записатися на прийом до лікаря-репродуктолога у Києві до Інституту Генетики Репродукції?

Статистика говорить про те, що відсоток безпліддя серед чоловіків та жінок ділиться на половину. У 40% випадків порушення фертильності у парі пов'язані з чоловічим фактором безплідності, у 40% випадків – з жіночим.

У 20% випадків встановити справжні причини порушень фертильності не вдається. У такому разі лікарі говорять про несумісність партнерів, яка може бути спричинена імунологічним фактором.

Партнери віком від 35 років? У такому разі варто звернутися за консультацією до репродуктолога ще на етапі планування вагітності або через 6 місяців безуспішних спроб завагітніти. Лікар-репродуктолог призначить індивідуальну програму діагностики для встановлення причин порушення фертильності, за результатами діагностики підбере ефективну програму терапії. Чим раніше звернутися за медичною допомогою та почати лікування, тим вищі шанси на успішне зачаття та народження здорової дитини.

В обов'язковому порядку пройти консультацію у репродуктолога варто парам, у яких в анамнезі:

 1. були інфекційні захворювання статевої системи;
 2. запальні процеси матки та її придатків;
 3. гормональні порушення;
 4. діагностовано хромосомні патології у дітей у сім'ї або близьких родичів у сім'ї одного чи обох партнерів;
 5. чоловік і жінка зазнавали негативного впливу всіляких факторів – опромінення, хіміотерапія тощо);
 6. кілька невдалих спроб ЕКЗ, завмерлих вагітностей чи викиднів.

Досить часто виникає необхідність консультації репродуктолога при відкладеній вагітності. У такому разі до лікаря звертаються з метою заморожування статевих клітин партнерів. У такому разі вдається зберегти фертильність після 35 років і народити здорового малюка. До переліку показань для обов'язкової консультації лікаря-репродуктолога також включено профілактику безпліддя у сім'ях, які належать до групи ризику.

Куди звернутися за консультацією репродуктолога?

Репродуктологи працюють далеко не у всіх клініках та медичних центрах. Якщо знадобилася консультація спеціаліста, запишіться на прийом до клініки на сайті igr.com.ua. У нас ви зможете пройти комплексну консультацію та отримати відповіді на всі питання.

Переваги звернення до "Медичного центру ІГР":

 • необхідна потужна матеріально-технічна база;
 • передові методики лікування та діагностики;
 • можливість здати необхідні аналізи та пройти інструментальні обстеження в одній клініці;
 • уважний персонал;
 • відсутність черг;
 • індивідуально підібрані програми обстеження та лікування з урахуванням основного діагнозу, віку пацієнтів, супутніх захворювань та патологій.

Безпліддя сьогодні – не вирок, якщо вчасно звернутися до спеціалізованої клініки та пройти потрібні обстеження, комплексну програму лікування. "Медичний центр ІГР" – провідна клініка репродукції, яка вже допомогла сотням сімейних пар в Україні відновити репродуктивне здоров'я та впоратися з таким непростим діагнозом, як безпліддя.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+