Случайная дата истории нашего города

1918 г., декабрь Войска Красной Армии изгнали из Лисичанска немецких оккупантов.

История нашего Лисичанска

Танцює "Барвінок"!

Танцює "Барвінок"!

У 2003 році хореографічному колективу "Барвінок" було присвоєно звання "Зразковий". Відтоді пройшло п'ять років, і ансамбль дитячої школи мистецтв № 1 значно примножив свої успіхи. І велика заслуга в цьому - викладача класу хореографії В. А. Самбуровой.

Працювати в дитячу школу мистецтв Валентину Анатоліївну запросили в 1997 році. У той час клас хореографії налічував всього 16 чоловік. Після приходу нового викладача усе різко змінилося. До неї потягнулися діти, і на сьогодні на хореографічному відділенні займається 94 учні. А усе тому, що талановитий педагог змогла прищепити дітям любов до танцю і творчості. Із слів Валентини Анатоліївни, найвідповідальнішим моментом в її роботі вона рахує уміння розташувати дитину до себе, навчити його вірити у свої сили і в те, що усіх їх чекає успіх. А для цього треба - добре потрудитися.

І ось результат: в 2006 році хореографічний колектив "Барвінок" підтвердив звання "Зразковий колектив". Про його успіхи свідчать численні нагороди, призи і грамоти, а головне визнання глядачів.

Розповідаючи про досягнення своїх вихованців, Валентина Анатоліївну не могла не відмітити турботу батьків, увагу спонсорів. Завдяки їх допомозі перетворився танцювальний зал, а у діточок тепер є чудові костюми.

"Барвінок" встиг відрізнитися вже і цього року, зайнявши перше місце в обласному конкурсі хореографічних колективів за виконання танцю "Де водяться чарівники".

Танцювальний колектив - активний учасник культурного життя міста. Його художні номери є прикрасою усіх міських концертів, присвячених пам'ятним датам країни і міста.

Успіхів тобі, "Барвінок"!

Похожие новости

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее