Случайная дата истории нашего города

1918 г., февраль В Лисичанске был создан Совет народного хозяйства. Председателем Совнархоза избрали инженера Д.Ф. Мельникова, преподавателя Лисичанской штейгерской школы.

История нашего города

Щасливої дороги тобі, "Червона шапочка"

Щасливої дороги тобі, "Червона шапочка"

Ранком 23 травня біля дитячого саду "Червона шапочка" панували весела музика і дзвінкий дитячий сміх. Цього дня колектив дитячої установи, батьки і діти, гості, що зібралися, брали участь в урочистому відкритті цієї дитячої установи. Раніше "Червона шапочка" була у власності шахти ним Д. Ф. Мельникова. Потім закрилася, і дитячий гомін не лунав в її стінах багато років.

У міську власність сад був переданий три роки тому. Системи опалювання, водопостачання, каналізації знаходилися на той момент вже в неробочому стані, тому вимагалися істотні фінансові вкладення. Ремонтні роботи були початі в жовтні 2007 року.

Сьогодні дитячий сад перетворився до невпізнання. Коли заходиш всередину будівлі, виникає почуття, що опиняєшся в казковому дитячому палаці щастя, сонця, добра, тепла, і там тебе чекають добрі феї.

Привітав присутніх з урочистою подією перший заступник міського голови А. П. Неведров :

- Сьогодні ми відкриваємо довгождану дошкільну установу, з роботою якого буде вирішений ряд проблем. Упевнений, що місто, в якому відкриваються такі дитячі сади, розвивається по висхідній лінії. Це хороший знак. Звичайно, непросто далася нам сьогоднішня подія. До цього довелося докласти багато зусиль. Була витрачена велика сума коштів з місцевого бюджету. Але завдяки наполегливості, цілеспрямованості міського голови, цей сад запрацював. Величезна вдячність - усім, хто брав участь у відродженні "Червоної шапочки".

- Сьогоднішня подія показує, що, незважаючи на інфляцію, політичну нестабільність, високі ціни, можна досягти певної мети, якщо є бажання і розуміння, - підкреслив секретар міської ради К. А. Гатилов. - Та все ж є людина, яку хотілося б відмітити сказати особливо. Це завідувачка дитячим садом Валентина Михайлівни Пятова. Відверто скажу, "Червоній шапочці" дуже повезло, що є такий керівник. Завдяки Валентині Михайлівні, набралися терпіння батьки, повірили в ідею і акумулювали бажання допомагати.

Цього дня багато добрих слів звучало на адресу меценатів - директорів ТД "Маричка" В. С. Горюнова, ЗАТ "Лисичанскспецстрой" Е. Г. Рубеля, приватних підприємців И. В. Становихина, Т. Н. Харченко, В. Ф. Кащеева, А. П. Сикало, П. В. Кириллова і Р. С. Урсу. Це ті люди, які не залишилися байдужі до долі дитсаду, зробили велику підтримку, а в нагороду отримали веселий, дзвінкий, дитячий сміх.

- Гадаю, що всі разом ми робимо потрібну, добру справу, - відмітив в.о. начальника відділу освіти Лисичанської міської ради В. П. Бардаків. - Сто маленьких лисичан отримали прекрасну будівлю, в якій ним буде по-домашньому тепло і затишно. Хочу подякувати усіх, хто надавав будь-яку напувальну допомогу в ремонтно-відновних роботах по цій установі. Сьогодні пожинаємо хороші плоди спільних зусиль і говоримо: "Щасливої дороги тобі, "Червона шапочка".

Олена СЕРГЕЕВА

Похожие новости

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее