Случайная дата истории нашего города

1797г., ноябрь Управляющий рудником Адам Смит сообщил, что перевел всех мастеровых из Третьей Роты в новые казармы в Лисичьем буераке.

г. Лисичанск

Лисичанська ТЕЦ (директор-Бондаренко В. В) краде газ?

Лисичанська ТЕЦ (директор-Бондаренко В. В) краде газ?

Газ України доручив ряду газорозподільних підприємств припинити подачу природного газу на ЗАТ Теплоцентраль- 3 (Харків), ГП Калушская ТЕЦ (Івано-Франківська обл.) і ГП Лисичанська ТЕЦ (Луганська обл.) із-за незадовільних розрахунків за спожите паливо.

Заборгованість Калушской ТЕЦ за природний газ, спожитий в період з 1 жовтня 2007 року по 26 травня 2008 року, перевищила 5 млн грн., рівень розрахунків склав 44%. Теплоцентраль- 3 заборговувала 17,6 млн грн. при рівні розрахунків 44%, а Лисичанська ТЕЦ без оформлення договору з Газом України в квітні спожила природний газ на суму 12,6 млн грн. уточнює постачальник палива.

Газ України неодноразово попереджав керівництво підприємств-боржників про вірогідність відключення від газопостачання і своєчасно інформував місцеві органи влади про необхідність навести лад в розрахунках з компанією за спожитий природний газ", - відзначається в прес-релізі.

ДП підкреслює: постачання палива будуть повністю припинені усім підприємствам теплоенергетики, які не погасять заборгованість, накопичену з 1 жовтня 2007 року і наступний період.

Загальна сума заборгованості теплоснабжающих підприємств перед Газом України за природний газ, спожитий з початку минулого опалювального сезону, перевищує 1,988 млрд грн.

Раніше повідомлялося про те, що кінцева ціна на природний газ для більшості промислових підприємств України і прирівняних до них споживачів з 1 червня 2008 року в результаті дій уряду зросте до 1476,71 гривни за тисячу кубометрів, тобто перевищить психологічний бар'єр в 300 доларів за тисячу кубометрів

Похожие новости

· У Лисичанську в комунальну власність ...

· Лисичанська міська рада оголошує КОНК...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

· Працівники пожежної служби м.Лисичанс...

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее