Случайная дата истории нашего города

1927 г., ноябрь - Село верхнее отнесено к категории поселений городского типа.

История города

"Зірниця" виховує патріотів

"Зірниця" виховує патріотів

У минулу п'ятницю, 16 травня, міська водно-грібна база "Шахтар" (колишня водна станція) приймала гостей. Тут зібралися учні багатьох шкіл міста, щоб взяти участь в міській військово-спортивній грі "Зарница-2008", яка була присвячена 63-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

У нашому місті ця гра вже тала традиційною. Спочатку вона проходила на базі військової частини в селищі Лоскутовка, а з недавнього часу місцем проведення "Зірниці" стала міська водна станція.

Більше 10 років у військово-спортивній грі бере участь команда Лисичанського багатопрофільного ліцею. Як відмітив викладач цієї учбової установи П. В. Зинкин, який упродовж 11 років є керівником команди, ліцеїсти завжди були серед лідерів.

"Зарничников" усіх разом можна було побачити усього двічі - на побудові перед початком гри і під час підведення підсумків. Всього ж в "Зірниці" брали участь команди з 15 шкіл міста, і кожен загін відрізнявся формою, мав свої назва і девіз. "Патріот", "Третя Рота" "Загін імені Богдана Хмельницького", - чітко і в один голос представлялися учасники.

Побажали хлопцям зібраності, мужності, сміливості і удачі начальник відділу у справах сім'ї і молоді Лисичанської міської ради К. А. Остахов, и. о. начальника міського відділу освіти В. П. Бардаків, заступник міського військового комісара Р. Г. Хайдаров і заступник начальника управління охорони здоров'я А. А. Новгородов. Вони ще раз нагадали хлопцям правила безпеки, які необхідно дотримувати, знаходячись в цій місцевості на природі.

Після загальної побудови під керівництвом своїх викладачів хлопці, озброївшись бойовими листами, вийшли на завдання. Їм належало показати знання історії України, краю, військової історії, навички в метанні гранати, медичної підготовки, орієнтуванні на місцевості і в конкурсі ладу і пісні. Також жюрі оцінювало бойові листівки і військові городки (це там, де розташувалася команда).

Що було найважче? У кожного учасника - свій "коник" і свої невдачі. Але залік - командний, і тому тільки разом, допомагаючи один одному, можна отримати перемогу. Підведення підсумків показало, що усі учасники відмінно підготувалися до "Зірниці" і суддівства було важко визначити переможців. Серед лідерів виявилися команди шкіл № 7, 12, 13, 8, багатопрофільного ліцею, а також учні шкіл № 25, 6 і 2.

На закінчення молоді, активні, веселі лисичане ще раз підтвердили, що "Зірниця" - відмінна можливість весело провести час, виявити свої здібності і отримати корисні навички.

Наша довідка:

"Зірниця" - піонерська військово-спортивна гра в СРСР. Була імітацією бойових дій, схожою на військові навчання. В ході гри піонери ділилися на команди і змагалися в різних військово-прикладних видах спорту з ігровими елементами. Гра була частиною системи початкової військової підготовки школярів в СРСР. Нині, з відходом піонерських організацій з шкіл, "Зірниця" (чи схожі на неї ігри) зазвичай проводиться військово-патріотичними клубами і іншими схожими організаціями. Військово-спортивна гра "Зірниця" була і залишається важливою частиною патріотичного виховання школярів.

Похожие новости

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее