Случайная дата истории нашего города

1918 г., декабрь Войска Красной Армии изгнали из Лисичанска немецких оккупантов.

История нашего Лисичанска

Помер відомий у нашому місті педагог, колекціонер, фотохудожник Олег Рачак.

 

Помер відомий у нашому місті педагог, колекціонер, фотохудожник Олег Рачак. Помер відомий у нашому місті педагог, колекціонер, фотохудожник Олег Рачак. 
Олег Адамович Рачак пішов з життя не доживши одного місяця до вісімдесяти восьми років. Це була значна і відома людина у нашому місті. При житті він займав посади:  заступника директора школи та СПТУ №2;  був інспектором районного та міського відділів освіти, директором школи №1, педучилища та школи №28, звідки і пішов на заслужений відпочинок. Протягом 10 років Олег Адамович був помічником міського голови. Мало хто знає, що Олег Рачак був завзятим колекціонером - займався філателією, нумізматикою, геральдикою, але найбільшим його захопленням все ж таки було фотомистецтво. І сам себе він називав фотохудожником. Його персональні виставки неодноразово проводилися у Лисичанську, Луганську, Києві. 

Наш талановитий земляк покинув цей світ, але нащадкам залишилися його прекрасні світлини, в яких назавжди закарбовано вулиці Лисичанська, фотопортрети, пейзажі. Світла пам'ять про цю талановиту людину – Олега Адамовича Рачака – назавжди залишиться в серцях лисичан.    

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»  
Фото: С.Куренкова
Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте 
"Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке ."Акцент" 

 

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее