Случайная дата истории нашего города

1792г., декабрь Руководитель Черноморской горной экспедиции, надворный советник Николай Федорович Аврамов открыл каменноугольное месторождение в Лисичьей балке.

город Лисичанск

У Лисичанську активно працюють над погашенням заборгованості

У Лисичанську проводиться серйозна робота з погашення дебіторської заборгованості комунальних підприємств - комунальникам повертаються борги, які утворилися ще в 2000 році. Про це повідомив лисичанський мер Сергій Дунаєв в ході звіту про виконану роботу перед виборцями.

Так, завдяки домовленостям з Мінтопенергоугля, ЗАТ «Лисичанськвугілля» погасило 1,5 млн. грн. боргу перед КСП «Лисичанськводоканал», скоротивши тим самим свою заборгованість перед комунальним підприємством до 3,5 млн. грн. 6 грудня вугільники повинні погасити «Лисичанськводоканалу» ще 600 тис. грн.

Крім того, погашається заборгованість ЗАТ «Лисичанськвугілля» перед КП «Лисичанськтепломережа»: при початкової заборгованості 1,1 млн. грн вугільники вже погасили 500 тис. грн., А решта 600 тис. також планують погасити 6 грудня.

«Погодьтеся, зазначені цифри - це показник роботи. Виникає тільки одне питання: що заважало займатися вирішенням цих питань попереднім керівникам міста? », - Підкреслив лисичанський міський голова.

Сергій Володимирович також повідомив, що комунальному підприємству «Лисичанське тролейбусне управління» відшкодовані витрати за надані послуги по проїзду пільгової категорії населення в міському авто і електротранспорті в сумі 1 922,6 тис. грн.

Зазначимо, що в місті також проводиться робота щодо зменшення кредиторської заборгованості комунальних підприємств. Так, за інформацією, наданою міським УЖКГ:

- Підписані протоколи на погашення заборгованості з різниці в тарифах на загальну суму 36,536 млн. грн., З яких вже погашено 19,79 млн. грн., Очікують погашення 16,465 млн. грн.;

- Для списання заборгованості за природний газ, а також пені і штрафів, на КП «Лисичанськтепломережа» створена комісія, яка визначила суму заборгованості, підписаний протокол на суму 62,063 млн. грн., Який відправлено на розгляд в ДК «Газ Україна».

Крім того, підготовлено документи на погашення заборгованості з різниці в тарифах по послугах централізованого постачання питної води на суму 37,6 млн. грн. та з постачання тепла за 2011 рік на суму 25 млн. грн.

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

· Засідання фокус-групи з питань євроін...

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее