Случайная дата истории нашего города

1792г., декабрь Руководитель Черноморской горной экспедиции, надворный советник Николай Федорович Аврамов открыл каменноугольное месторождение в Лисичьей балке.

город Лисичанск

Антипов і Криль обговорили вибори в Лисичанську

Антипов і Криль обговорили вибори в Лисичанську

Сьогодні голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антипов зустрівся з керівником Єдиного Центру, народним депутатом України Ігорем Крилем. Про це повідомляє прес-служба Луганської ОГА. Губернатор і глава Єдиного Центру обговорили низку актуальних запитань соціально-економічного життя Луганщини.

Зокрема, під час зустрічі вони провели консультації відносно ситуації, яка склалася на позачергових виборах міського голови Лисичанська.

"Інтереси територіальної громади Лисичанська - на першому місці в цій ситуації. Упевнений, що порушення конституційних прав громадян для усіх нас є неприпустимим явищем. Такі суперечливі моменти, як в місті нафтопереробників, повинні вирішуватися шляхом цивілізованого діалогу", - підкреслив Олександр Антипов.

Ігор Криль у свою чергу підкреслив, що керівництво Єдиного Центру хотіло б розуміти настрій місцевої влади і її готовність до конструктивного обговорення проблем в політичному просторі Луганщини.

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее