Случайная дата истории нашего города

1899г. При Лисичанской почтовой конторе открыт прием внутренних и международных телеграмм. Почтовая контора была преобразована в почтово – телеграфную. В то же время Любимовское почтовое отделение преобразовано в почтово – телеграфное.

История города

КИУ заявляє про грубі порушення на виборах мера Лисичанська

КВУ заявляє про грубі порушення на виборах мера Лисичанська

Луганське обласне відділення Комітету виборців України заявляє про грубі порушення прав виборців на позачергових виборах мера Лисичанська, що відбулися 3 травня. Як повідомив голова ЛОО КВУ Олексій СВЕТИКОВ, у зв'язку з порушеннями відділення комітету вирішило не публікувати наявні у нього дані про те, як проголосували мешканці Лисичанська на позачергових виборах міського голови, що відбулися в неділю.

У відділенні також стверджують, що територіальна виборча комісія у зв'язку з відсутністю правомочності результати виборів не підводила.

За даними ЛОО КВУ, в ніч з воскресіння на понеділок члени ТВК під керівництвом Володимира ЮНАКА приймали документацію з дільничних комісій і складували її без розгляду. Напередодні міська рада припинила повноваження В. ЮНАКА як голову ТВК.


Коментуючи рішення позачергової сесії Лисичанської міськради про задоволення заяв 5 членів ТВК про припинення їх повноважень, ЛОО КВУ відмічає, що це рішення є законним. В той же час КВУ звертає увагу на те, що повноваження членів ТВК, згідно з виборчим законодавством, припиняються з дня подачі заяв. Заяви в Лисичанську міськраду були подані в суботу, 2 травня.

Крім того, в Луганському відділенні Комітету виборців підкреслюють, що у зв'язку з подачею в суботу членами ТВК заяв про складання повноважень, є сумнівною і законність прийнятого в неділю рішення ТВК про припинення реєстрації кандидата на посаду мера Лисичанська від Партії регіонів Сергія БАРАННИКА, оскільки комісія вже була неправомочна.

Майбутньому складу ТВК ЛОО КВУ рекомендує відмінити це рішення, як прийняте неправомочним складом комісії, і оголосити вибори такими, що не відбулися.

В той же час у відділенні стверджують, що за С. БАРАННИКА за три години голосування (до його зняття) проголосувало більше виборців, чим за його найближчого конкурента за увесь день виборів.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 4 травня, в прес-службі "Єдиного центру" заявили, що, за результатами проведеного партією паралельного підрахунку голосів, її представник Валерій БОНДАРЕНКО "практично став Лисичанським міським головою" - за нього проголосували 17,33% виборців.

Довідка. 23 жовтня 2008 р.. Лисичанська міська рада достроково припинила повноваження міського голови Леоніда КРИСАНОВА. Ініціатором цього рішення виступила Партія регіонів. В.о. міського голови міськрада призначила секретаря Лисичанським міської ради С. БАРАННИКА - депутата, обраного за списком Партії регіонів.

Формальною основою для відставки мера стала його "незадовільна робота" з підготовки міста до опалювального сезону.

Позачергові вибори Лисичанського міського голови були призначені на 3 травня постановою Верховної Ради від 5 лютого 2009 року

Похожие новости

· У Лисичанську в комунальну власність ...

· Лисичанська міська рада оголошує КОНК...

· Про результати діяльності спостережно...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее