Случайная дата истории нашего города

1799г. На руднике в Лисичьей балке учреждена должность младшего лекаря, на которую перевели штаб-лекаря Ивана Ратча, бывшего старшего врача Луганского литейного завода.

г. Лисичанск

На носі вибори: Міська влада Лисичанська допомагає мешканцям встановити автономне опалювання.

На носі вибори: Міська влада Лисичанська допомагає мешканцям встановити автономне опалювання.

Минулого четверга зустріч Сергія Баранника, секретаря Лисичанської міської ради, з головами вуличних і будинкових комітетів піднесла жителям Лисичанська декілька символічних сюрпризів, пише газета "Година Пік". Так, з виступу Анатолія Калашника, заступника міського голови, мешканці Лисичанська дізналися, що тепер вони можуть безперешкодно встановлювати на своїй житлоплощі індивідуальне опалювання.

"Виконком віднині робитиме жителям тільки допомога в установці котлів індивідуального опалювання", - сказав Анатолій Калашник.

Все-таки буде проведена найближчим часом і реорганізація житлово-комунального господарства міста. Жекам південної частини Лисичанська №№2, 4, 5, 8 має відбутися об'єднання в одне підприємство, така ж доля чекає і Жеки №№1,3,9.

Представників громадськості, що зібралися, порадувала і інформація про криміногенну ситуацію в місті. "На справжній момент злочинність тримається на тому ж рівні, що і минулого року. Тобто зростання не спостерігається", - повідомив Андрій Решетняков, заступник начальника Лисичанського УМВС ГО.

Проте, за словами самого представника правоохоронних органів : "Законодавець знову підняв майнову планку, необхідну для відкриття кримінальної справи. На сьогодні це більше 900 гривен".

Похожие новости

· У Лисичанську в комунальну власність ...

· Лисичанська міська рада оголошує КОНК...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

· Працівники пожежної служби м.Лисичанс...

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее