Случайная дата истории нашего города

1840г. В Лисичанске построена каменная церковь св. Митрофания.

Лисичанск

У Лисичанську у боржників за ЖКГ віднімають побутову техніку

У Лисичанську у боржників за ЖКГ віднімають побутову техніку

Масштабні "бойові дії" стали звістці в Лисичанську комунальні служби міста проти злісних неплатників. Процедура проста: підприємство спочатку попереджає споживача про заборгованість, що утворилася, не побачивши розуміння з боку останнього, пред'являє судовий позов, міський суд розглядає справу, виносить ухвалу, воно набуває чинності, і після цього до процесу "вибивання боргів" приступає старанна служба, пише газета "Година Пік".
Ще не так давно комунальні боржники почували себе відносно спокійно і могли спати, не боячись, що в дверях до них постукає судовий виконавець і нагадає про двух-трех тисячі гривен боргу перед тепломережею, водоканалом або Жеком. Проте з недавніх пір ситуація дещо змінилася, і у визнаних судом аматорів "споживати і не платити" практично в масовому порядку стали описувати майно. Так, тільки за останні, лічені дні, в одному окремо взятому районі, кількість справ, пов'язаних з неоплатою мешканцями послуг тепломережі, які були передані судом на виконання в старанну службу, зменшилися з сімдесяти чотирьох до п'ятдесяти двох.

Якщо у боржника є телевізор - він буде конфіскований, мобільний телефон також, а ось ліжко, постільна білизна, речі особистого користування йому залишать.
"Ось, приміром, громадянка Ш. У неї був вилучений масляний обігрівач і телевізор "Rainford", - говорить Віталій Вікторович. - Загальна сума її боргу, згідно з рішенням суду, складає близько 3,5 тыс. грн., на сьогоднішній же день сплачено тільки 960 грн.".

До речі, суми, визнані судом до стягнення, в деяких випадках виявляються набагато нижче за реальні борги. Найбільша заявлена сума позову, яку мені вдалося розглянути в списку боржників, складала більше 18 тыс. грн., проте суд задовольнив її тільки частково, зобов'язавши відповідача сплатити близько 5 тыс. грн. Пояснюється це просто - терміном позовної давності, а він у нас по цих справах складає 3 року.

Вилучаючи майно, державні виконавці встановлюють людині певний термін для погашення свого боргу перед позивачем. Якщо за цей час гроші не поступлять на розрахункові рахунки підприємств, то усі речі "підуть з молотка".

Після реалізації майна, отримані кошти йдуть на погашення заборгованості, проте, якщо виручка перевищує суму боргу, надлишки повертаються колишньому їх власникові.

Ось за допомогою таких, якщо чесно, не занадто популярних в народі методів старанна служба повертає виробникам комунальних послуг їх засобу. Але не усі громадяни спокійно сприймають появу у себе в квартирі таких візитерів.
За словами Віталія Доброреза, був випадок, коли підхмелений хазяїн квартири вирішив не пустити у своє приміщення державних виконавців за допомогою кухонного ножа. Благо поруч виявилися співробітники міліції, і хуліган швидко заспокоївся.

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее