Случайная дата истории нашего города

1973 г. Лисичанский горный техникум награжден орденом Трудового Красного Знамени.

История города

У Лисичанську популяризували народні обряди і ламають стереотипи по розподілу ролей в сім'ї

У Лисичанську популяризували народні обряди і ламають стереотипи по розподілу ролей в сім'ї

Лисичанська міськрада прийняла міську Програму підтримки сім'ї на 2009 - 2010 рр. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення діяльності  міськради. Програма прийнята з метою створення правових, соціальних і економічних умов для належного функціонування і розвитку сім'ї, твердження духовної і фізично здорової, матеріально і соціально благополучної сім'ї, забезпечення виконання сім'єю основних функцій.
Серед основних заходів програми - поширення соціальної реклами про пропаганду позитивного іміджу сім'ї і її соціальну підтримку; відродження і збереження національних сімейних традицій і цінностей, а також популяризація народних сімейних обрядів і здорового способу життя. Планується також проведення інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на подолання гендерних стереотипів по розподілу соціальних ролей в сім'ї; організація тренінгів і семінарів з питань запобігання насильству в сім'ї.

У виконанні заходів цієї Програми будуть задіяні відділи Лисичанської міської ради (у справах сім'ї і молоді, освіти, культури, ринкових стосунків, служба у справах дітей, управління охорони здоров'я), міський відділ УМВС України в Луганській області.

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок засобів місцевого бюджету, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее