Случайная дата истории нашего города

1895г. Построена ж.д. линия Лисичанск – Купянск.

История Лисичанска

Рівень захворюваності туберкульозом в Лисичанську перевищують показники

Рівень захворюваності туберкульозом в Лисичанську перевищують показники

За 2 місяці 2009 року в Лисичанську відмічено значне зростання захворюваності туберкульозом органів дихання. Показник захворюваності склав 18,4 на 100 тис. населення, що перевищує среднеобластные показники, - сказав головний державний санітарний лікар міста Анатолій Мельников. Про це повідомили в прес-службі Лисичанської міськради.
За 2008 рік цей показник склав 88,7 на 100 тис. населення з темпом зростання на 3%. Зареєстровано 3 випадки захворювання туберкульозом серед контактних дітей, померло від туберкульозу 56 чоловік.

Як відмічає Анатолій Володимирович, основою профілактики туберкульозу є профілактичні щеплення, які проводяться новонародженим дітям на третю добу життя і наступні ревакцинації в 7 і 14 років. Аналіз привитости дітей до року показав, що не отримали профілактичні щеплення 2,0%, з них: 8 дітей унаслідок відмови батьків. Ефективність лікування залежить від раннього виявлення хворих. Профілактичні огляди на туберкульоз є обов'язковими, до них відносяться туберкулинодиагносТВКа дитячого населення і флюороосмотры дорослого.

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее