Случайная дата истории нашего города

1803г., декабрь Бахмутский земский суд в письме правлению Луганского литейного завода отметил, что слобода ведомства Луганского литейного завода, поселившаяся при угольной ломке возле казенного села Верхнего в Бахмутском уезде, именуется Лисичьей бал

Лисичанск

ТНК-ВР Коммерс готовий вкласти в 2009 р. в Лисичанський НПЗ більше $40 мільйонів інвестиціями

ТНК-ВР Коммерс готовий вкласти в 2009 р. в Лисичанський НПЗ більше $40 мільйонів інвестиціями

Більше $40 мільйонів інвестицій готовий вкласти в 2009 р. ТНК-ВР в Лисичанський НПЗ. Про це повідомляє президент ТНК-ВР Коммерс Сергій Лизунов в інтерв'ю "Рейтер". Як повідомляє С. Лизунов, російсько-британська ТНК-ВР в 2009 році має намір зберегти високий об'єм інвестицій і виробництва на тому, що належить компанії де-факто найбільшому українському Лисичанськом НПЗ, незважаючи на економічну кризу, що посилюється, і падіння споживання нафтопродуктів на Україні.

З 40 мільйонів дол. інвестицій майже половина - піде на заміну зношеного устаткування.

У 2008 році компанія інвестувала в підприємство $54 мільйони, велика частина яких пішла на плановий ремонт у кінці року і підтримка промислової і екологічної безпеки НПЗ.

У 2009 році НПЗ не планує зупинок на ремонти і має намір зберегти торішні обсяги виробництва.

"Ми хочемо зберегти позиції на ринку України і не плануємо знижувати об'єми переробки сировини і виробництва нафтопродуктів в порівнянні з 2008 роком", - сказав Лизунов.

2008 року українська переробка закривала близько 50 відсотків ринку, проте вже на початку 2009 року доля імпорту знизилася до 40 відсотків із-за небажання імпортерів нести валютні риски в умовах різких коливань курсу гривни. Українська гривна до кінця 2008 року втратила половину своєї вартості по відношенню до долара США.

Похожие новости

· Лисичанський міський голова зустрівся...

· Лисичанський міський голова вважає, щ...

· Лисичанский НПЗ прекратил выпуск бенз...

· TNK Management сконцентрировал 95% Ли...

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее